Sorum var Çatı muayenesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mrv4343 tarafından oluşturulan Çatı muayenesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,769 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çatı muayenesi
Konbuyu başlatan Mrv4343
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
CANIM BENİM HASTANE Mİ YOKSA SAĞLIKOCAĞI EBESİ Mİ DEVLET HASTANELERİ İSE EBE BAKAR ÇÜNKÜ DR ODASINDA O ALTTAN BAKMALI KOLTUK BİLE YOK SANA ÖNCEDEN DEDİLER BANA KİMSE BİŞEY DEMEDİ BEN ARAŞTIRMA HASTANESİNE GİDİYORUM HER GİTTİĞİMDEN DR ALTTAN MUAYENE EDİYORDU GEÇEN HAFTAYA KADAR DÜN DR İLK DEFA ÇATI MUAYENESİ YAPTI Kİ NE OLDUĞUNU BİLE BİLMİYORUM ARKADAŞIN DEDİĞİ GİBİ 2 PARMAĞIYLA BAKTI İLK BİLMEDİĞİM İÇİN KENDİMİ KASTIM AMA SAKİN OL RAHAT OL KASMA DEDİ KASMADIM KENDİMİ NEFES ALIP VERDİK Kİ KISA SÜRDÜ BU ARADA 37+4 OLDUK BUGÜN VE DÜN BAKTIĞINDA 1 CM AÇIKLIK VAR DEDİ😊 HİÇ KORKMA SANDIĞINDAN DA DAHA RAHAT

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Benim özel hastane ama doktor kendi bakmıyormuş haftaya doğum katında ebeler bakacak dedi çok korkuyorum ya
Korkma kuzum öyle çok acı verici bişey deil daha dur bunun doğurması var daha😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Korkma kuzum öyle çok acı verici bişey deil daha dur bunun doğurması var daha😁
Hani diyorlar ya bu Lele si bide lolo su var diye😁😁

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
Ben de aşırı korkuyordum hatta doktor çatı muayenesi istiyorum diyince ebenin yanına gidene kadar korkudan kocaman uçuk çıkardım 🤦🏻‍♀️😄 Ama emin ol hiç korkulacak bir şey yok kendini kasma yeter, odaya girdigin zaman güzel derin bir nefes al rahatlatır seni Allah'ın izniyle 😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben de aşırı korkuyordum hatta doktor çatı muayenesi istiyorum diyince ebenin yanına gidene kadar korkudan kocaman uçuk çıkardım 🤦🏻‍♀️😄 Ama emin ol hiç korkulacak bir şey yok kendini kasma yeter, odaya girdigin zaman güzel derin bir nefes al rahatlatır seni Allah'ın izniyle 😊
Mervem kaç haftalık oldun ne zaman geliyor prenses

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar