Çatlak kremi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ezgyldrrm tarafından oluşturulan Çatlak kremi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 667 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çatlak kremi
Konbuyu başlatan Ezgyldrrm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SBA-

Ezgyldrrm

Kayıtlı Üye
rank
Güzel annelerim merhaba , çatlak kremi ne zaman kullanmaya başladınız? Doktorunuz mu tavsiye etti kendiniz mi aldınız? Eczaneden mi aldınız? Hangi marka kullanıyorsunuz?

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Güzel annelerim merhaba , çatlak kremi ne zaman kullanmaya başladınız? Doktorunuz mu tavsiye etti kendiniz mi aldınız? Eczaneden mi aldınız? Hangi marka kullanıyorsunuz?
Hayatım pahalı bişey almana gerek yok migros dan Hindistan Cevizi yağı alabilirsin yada bebek yağlarından duştan çıktıktan sonra goysune göbeğine sırtına bacaklarına popona sur ben hamile olduğumu ilk öğrendim 1aydan itibaren sürdüm işe yariyo

Ezgyldrrm

Kayıtlı Üye
rank
Hayatım pahalı bişey almana gerek yok migros dan Hindistan Cevizi yağı alabilirsin yada bebek yağlarından duştan çıktıktan sonra goysune göbeğine sırtına bacaklarına popona sur ben hamile olduğumu ilk öğrendim 1aydan itibaren sürdüm işe yariyo
Yaa evde var zaten hindistan cevizi saçlarım için kullanıyordum teşekkür ederimm 🥰

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Lierac kullandım oğlumda ama çok işe yaramadı şimdiki hamileliğimde bio oil kullanıyorum mustelada guzel
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Lierac kullandım oğlumda ama çok işe yaramadı şimdiki hamileliğimde bio oil kullanıyorum mustelada guzel
Bu arada şimdi üni baby aldım güzel nemlendiriyor ama çatlak önlerini bilemem amacım kaşıntı gerginlik olmasın yeter catlayinca çatlıyor cnm ☺️

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
15 haftamda kendim aldım Biobaza markası, bide ben hindistan cevizi yağı kullanıyorum 31 haftalığįm şükür hiç ćatlak oluşmadı

Azur Karan

Kayıtlı Üye
rank
Güzel annelerim merhaba , çatlak kremi ne zaman kullanmaya başladınız? Doktorunuz mu tavsiye etti kendiniz mi aldınız? Eczanedenmi aldınız? Hangi marka kullanıyorsunuz?

15 haftamda kendim aldım Biobaza markası, bide ben hindistan cevizi yağı kullanıyorum 31 haftalığįm şükür hiç ćatlak oluşmadı
Ne kullanırsan kullan vücut yapina bağlı ben ilk günden beri Hindistan cevizi,kakao,badem yağları lierac krem kullandım son ana kadar çatlamadı son 37-38 de falan çatlaması başladı yanı engelleyemiyorsun vücut yapınla alakalı.

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Ne kullanırsan kullan vücut yapina bağlı ben ilk günden beri Hindistan cevizi,kakao,badem yağları lierac krem kullandım son ana kadar çatlamadı son 37-38 de falan çatlaması başladı yanı engelleyemiyorsun vücut yapınla alakalı.
Yapma ya bende , diorum bu satten sonra çıkmaz kiloda alıyorum çok bakalım nolucak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar