Sorum var Çiçek gibi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Çiçek gibi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 711 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çiçek gibi
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Çiçek gibi olmak istiyorum, kendime deyer vermek istiyorum, eşimle 2 haftadır tartışdım konuşmuyorum annemlerdeyim bebeyimle. Kızın özlediyi için ara sıra geliyo!. Ona söylemişdim, onlar senin ailense biz de senin aileniz deyerliniz , deyer vermezsen gideriz diye. Şimdi aklına geliyoruz. Onu kıskandırmak istiyorumda hangi vücüt kremi, yağı, dezodarantı, parfümü, el yüz kremi kullana bilirim daha güzel olmak istiyorum yardım edin lütfen🙏🙁

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çiçek gibi olmak istiyorum, kendime deyer vermek istiyorum, eşimle 2 haftadır tartışdım konuşmuyorum annemlerdeyim bebeyimle. Kızın özlediyi için ara sıra geliyo!. Ona söylemişdim, onlar senin ailense biz de senin aileniz deyerliniz , deyer vermezsen gideriz diye. Şimdi aklına geliyoruz. Onu kıskandırmak istiyorumda hangi vücüt kremi, yağı, dezodarantı, parfümü, el yüz kremi kullana bilirim daha güzel olmak istiyorum yardım edin lütfen🙏🙁
Sende dahil hiçbir kadın sıradan degildir canım sen kendini sevmekle başla işe o zaman gözlerinin içi güler o zaman kendini dünyanın en güzeli en kıymetlisi hissederin özgüvenli ol özgüven en tipsiz insanı bile çekici kılar eşin seni fark etmedi diye kendini çirkin veya kabul edilemez ilan etme sen güzel olduğunu ve değerli olduğunu kabul et birak eşin kendisi gerçekleri görsün kendinle her daim barışık ol canım unutma seni de bir anne doğurdu sen değerlisin ❤️

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Sende dahil hiçbir kadın sıradan degildir canım sen kendini sevmekle başla işe o zaman gözlerinin içi güler o zaman kendini dünyanın en güzeli en kıymetlisi hissederin özgüvenli ol özgüven en tipsiz insanı bile çekici kılar eşin seni fark etmedi diye kendini çirkin veya kabul edilemez ilan etme sen güzel olduğunu ve değerli olduğunu kabul et birak eşin kendisi gerçekleri görsün kendinle her daim barışık ol canım unutma seni de bir anne doğurdu sen değerlisin ❤️
Teşekkür ederim canm😘 kendime deyer veriyorum ama beni deyişik farklı görmesini istiyorum tüm gün ağlamaktan kötü oluyom😏

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Saçlarını boya makyaj yap parfüm sık huyunu suyunu değiştir eski halinden kendin arinmalisin erkekler değişen kadınlardan daha çok hoslanirlar

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Her kadın çiçektir sen kendini nekadar sever değer verirsen okadar değer görürsün hep karşındakine o değeri vermek olmuyor sonra insanın tepesine çıkıyorlar asla üzülüp ağlama sen güçlü bir kadınsın bırak o üzülsün güzel giyin süslen makyaj yap kudursun 😏

Tüm sayfalar yüklendi.