Sorum var Çiçek gibi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Çiçek gibi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 637 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çiçek gibi
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yeterli bence de 😂🤣 aslında bende yaptığımda eşim hayırdır nereye der ama asla iltifat etmez 🤣🤣 ayy enişte kıskanç desene canım işin zor valla 😂😂 neyseki ben eşimin karışmasına izin vermedim oda başta istemiyordu ama karıştırmayınca oda pes etti artık karışmıyor 😁 zaten önemli olan düğün günleri 😂😂
Hhahahaha ay ben karışmıyorum ona zaten tek karıştığı şey o Allah razı olsun hoş benimde hoşuma gidiyor evde ona süslensem asla laf etmez ama dışarı çıkarken birisi dönüp bakarsa beni kavga mı ettirmek istiyorsun der 😂😂. Adamı illalah ettirmişsin desene karışmadığına göre 😂😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Hhahahaha ay ben karışmıyorum ona zaten tek karıştığı şey o Allah razı olsun hoş benimde hoşuma gidiyor evde ona süslensem asla laf etmez ama dışarı çıkarken birisi dönüp bakarsa beni kavga mı ettirmek istiyorsun der 😂😂. Adamı illalah ettirmişsin desene karışmadığına göre 😂😂
Ahhahahahah😂😂 kız kiskanilmak çok güzel duygu dimi 😁 sen de az değilsin kız adamı kızdırıyorsun sonra da gülersin böyle hoşuma gidiyor diye 😂🤣 canım eşimde öyle kıskanç ti delirtti beni sonunda patladım artık karışmıyor pantolon giymeme bile izin vermiyordu 😁😂r

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Her kadın çiçektir sen kendini nekadar sever değer verirsen okadar değer görürsün hep karşındakine o değeri vermek olmuyor sonra insanın tepesine çıkıyorlar asla üzülüp ağlama sen güçlü bir kadınsın bırak o üzülsün güzel giyin süslen makyaj yap kudursun 😏
Katılıyorum ♥️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ahhahahahah😂😂 kız kiskanilmak çok güzel duygu dimi 😁 sen de az değilsin kız adamı kızdırıyorsun sonra da gülersin böyle hoşuma gidiyor diye 😂🤣 canım eşimde öyle kıskanç ti delirtti beni sonunda patladım artık karışmıyor pantolon giymeme bile izin vermiyordu 😁😂r
Ay yok benim ki o kadar değil 😂😂 benim kinin tek sıkıntısı bilekten giyersem laf eder 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.