Cift rahim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Defne tarafından oluşturulan Cift rahim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 770 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cift rahim
Konbuyu başlatan Defne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anne Adayı

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar cift rahimliyim tehlikeli bir gebelik geviriyorum diger rahim rahim agzini kapattigi icin sezeryan ama degisme durumu varmis daha 35 haftaligiz boyle olup normal dogum yapan varmi bide emzirmeye engelmi bu durum doktora sormaya hep unutuyorum

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Rahmin emzirmeyle alakası yoktur.. o doqumu we bebeqi etkileyebilir.. doktorun sezeryan diyorsa asla normal diye ısrar etme kendinide bebeqi de riske asla atma.. doktora da istediqin sor sonuçta bilmiyorsun.. aklına takılanları sormazsan nereden öqreneceksin.

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Rahmin emzirmeyle alakası yoktur.. o doqumu we bebeqi etkileyebilir.. doktorun sezeryan diyorsa asla normal diye ısrar etme kendinide bebeqi de riske asla atma.. doktora da istediqin sor sonuçta bilmiyorsun.. aklına takılanları sormazsan nereden öqreneceksin.
Yok normal diye israrlamiyorum degise bilir dedi doktorun yanina girince soracagim herseyi unutuyorum kagida yaziyorum yanindan ciktiktan sonra aaa sorularim vardi diyorum🤦‍♀️

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Yok normal diye israrlamiyorum degise bilir dedi doktorun yanina girince soracagim herseyi unutuyorum kagida yaziyorum yanindan ciktiktan sonra aaa sorularim vardi diyorum🤦‍♀️
Emin ol hamilelikte herkes seninle aynı şeyi yaşadı bende dahil unutup sormadıklarım çok oldu çıkınca aklıma qeliodu 😊 ama mutlaka ilkinde soramadın ikinci kontrolde sor çünkü senin çift rahim belki çok daha farklıdır o yüzden tehlikeye atma canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar