Sorum var Ciğer geliştirici iğne

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde M.kemal tarafından oluşturulan Ciğer geliştirici iğne başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,067 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ciğer geliştirici iğne
Konbuyu başlatan M.kemal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M.kemal

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bugün kontrolüm vardı 36 hafta doldu 37 den gün alacağım Allah'ın izniyle Dr bebek biraz aşağıda dedi hemen ciğer geliştirici iğne ve hormon ilacı yazdı bu durum biraz beni korkutuyor 1 hafta daha dayanamaz miyiz 😔 erken gelir mi? Bol istirahat dedi.
Allah'ın izniyle hayırlısı ile zamanında sağlıkla gelsin inşallah kuzum 🥰

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bugün kontrolüm vardı 36 hafta doldu 37 den gün alacağım Allah'ın izniyle Dr bebek biraz aşağıda dedi hemen ciğer geliştirici iğne ve hormon ilacı yazdı bu durum biraz beni korkutuyor 1 hafta daha dayanamaz miyiz 😔 erken gelir mi? Bol istirahat dedi.
Canım artık 36. Hafta ve sonrası normal doğum olarak kabul ediliyor yani erken değil merak etme. Doktorununda dediği gibi mecbur kalmadığın sürece ayağa kalkma bol bol uzan dinlen. Rabbim hayırlı bir şekilde vaktinde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Canım artık 36. Hafta ve sonrası normal doğum olarak kabul ediliyor yani erken değil merak etme. Doktorununda dediği gibi mecbur kalmadığın sürece ayağa kalkma bol bol uzan dinlen. Rabbim hayırlı bir şekilde vaktinde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻
Sağolasın canım Allah razı olsun amin inşallah 🤲

Kuzum bebeğin Kç kilo ve bu zamana kadar bebeğin gelişmiş olması lazım 37 haftalık bebek ztn erken doğum olmaz rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canım normal bu haftalarda önlem alıyor doktorda her ihtimale karşı istirhat et lavabo harici kalkma birsey olmaz allahın izniyle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar