­čŹź­čŹź­čŹź­čŹź ├çikolata kistiyle hamile kalanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Baby taraf─▒ndan olu┼čturulan ­čŹź­čŹź­čŹź­čŹź ├çikolata kistiyle hamile kalanlar ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 951 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 10 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ ­čŹź­čŹź­čŹź­čŹź ├çikolata kistiyle hamile kalanlar
Konbuyu ba┼člatan Baby
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Baby

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
7 Nisan 2021
├çikolata kistiyle hamile kalanlar hamilelik ve do─čum s├╝reciniz nas─▒l ilerledi.

Mana.

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
12 ┼×ubat 2021
Kistim var hatta ameliyat olmam gerekti─či s├Âylenmi┼čti ve art─▒ polikistik over te┼čhisi konulmu┼čtu, doktor ameliyat olmal─▒s─▒n dedikten sonra bir kez adet oldum sonra hamile oldu─čumu ├Â─črendim ve ├žok ┼č├╝k├╝r hi├žbir s─▒k─▒nt─▒m─▒z da yok 25 haftal─▒k olduk in┼čallah b├Âyle de devam eder sa─člikla kuca─č─▒ma al─▒r─▒m bebe─čimi ­čÖĆ

Baby

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
7 Nisan 2021
Kistim var hatta ameliyat olmam gerekti─či s├Âylenmi┼čti ve art─▒ polikistik over te┼čhisi konulmu┼čtu, doktor ameliyat olmal─▒s─▒n dedikten sonra bir kez adet oldum sonra hamile oldu─čumu ├Â─črendim ve ├žok ┼č├╝k├╝r hi├žbir s─▒k─▒nt─▒m─▒z da yok 25 haftal─▒k olduk in┼čallah b├Âyle de devam eder sa─člikla kuca─č─▒ma al─▒r─▒m bebe─čimi ­čÖĆ
─░n┼čallah­čą░Do─čumu normal mi d├╝┼č├╝n├╝yorsunuz

H

HasretFigan

Guest
Bekarken 3 defa ├žikolata kisti ameliyat─▒ oldum sol yumurta y├╝zde 70 yok ├žok ┼č├╝k├╝r tedavi ile evlendim hemen hamile kald─▒m o─člum 2 ya┼č─▒ndayken tekrar etti ve i├žerde patlad─▒ t├╝m yunurtal─▒klar yapi┼čma olmu┼č doktor hamile kalmak i├žin tedavi olman laz─▒m dedi pandemi bitsin diye beklerken 8 ay sonra kendili─činden hamile kald─▒m ├žok ┼č├╝k├╝r 7 ayl─▒k olduk

Baby

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
7 Nisan 2021
Bekarken 3 defa ├žikolata kisti ameliyat─▒ oldum sol yumurta y├╝zde 70 yok ├žok ┼č├╝k├╝r tedavi ile evlendim hemen hamile kald─▒m o─člum 2 ya┼č─▒ndayken tekrar etti ve i├žerde patlad─▒ t├╝m yunurtal─▒klar yapi┼čma olmu┼č doktor hamile kalmak i├žin tedavi olman laz─▒m dedi pandemi bitsin diye beklerken 8 ay sonra kendili─činden hamile kald─▒m ├žok ┼č├╝k├╝r 7 ayl─▒k olduk
Ma┼čallah...Rabbim sa─čl─▒k versin bende do─čumla birlikte al─▒ns─▒n istiyorum sonradan amelyat olmasindan korkuyorum tekrar ama kararsiz kald─▒m.
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Patladiktan sonra kendiliginden mi temizlendi.

─░ki Prenses Annesi ­čĺť

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
21 Nisan 2021
Ma┼čallah Allah sa─čl─▒k versin ­čĄŚ

Elif kpln

Muhammed Ali­čĺÖ├Âmer hamza­čĺťAYB├ťKE ERVA­čžÜÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
Ge├žmi┼č olsun can─▒m Rabbim acil ┼čifalar versin tez vakitte kuca─č─▒n─▒ doldursun RABB─░M

T├╝m sayfalar y├╝klendi.