Çin takvimi ile ilgili düşünceleriniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde nilaycan tarafından oluşturulan Çin takvimi ile ilgili düşünceleriniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 708 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Çin takvimi ile ilgili düşünceleriniz
Konbuyu başlatan nilaycan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nilaycan

nilaycan

Guest
rank
Kızlar nasılsınız? En yakın arkadaşım vasıtasıyla çin takvimiyle cinsiyet belirleme'den haberim oldu. Açıkcası ben pek inanmıyorum çünkü bilimsel değil ve %50 doğru çıkma şansı varmış. Normal hayatta da böyle değil mi? Ya kız ya erkek :) Bu yöntemle hesaplayıp doğru çıkan var mı, tecrübelerinizi paylaşır mısınız? Hem maksat sohbet olsun :)

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar nasılsınız? En yakın arkadaşım vasıtasıyla çin takvimiyle cinsiyet belirleme'den haberim oldu. Açıkcası ben pek inanmıyorum çünkü bilimsel değil ve %50 doğru çıkma şansı varmış. Normal hayatta da böyle değil mi? Ya kız ya erkek :) Bu yöntemle hesaplayıp doğru çıkan var mı, tecrübelerinizi paylaşır mısınız? Hem maksat sohbet olsun :)
Çok şükür kuzum iyiyim sen nasılsın ben inanmıyorum böyle seylere zamani vakti geldiğinde hayirlısıyla inşallah ogrenirsiniz🥰❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum ben kizimda bakmistim erkek dedi bama ben.kiz dogurdum yani inanma onlara yalanci onlar🤭🤭🤭🤣🤣💙💙🥰🥰

nilaycan

Guest
rank
Çok şükür kuzum iyiyim sen nasılsın ben inanmıyorum böyle seylere zamani vakti geldiğinde hayirlısıyla inşallah ogrenirsiniz🥰❤️
Ben de iyiyim sağolasın.. al benden de o kadar..önemli olan sağlıklı olması 🙂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum ben kizimda bakmistim erkek dedi bama ben.kiz dogurdum yani inanma onlara yalanci onlar🤭🤭🤭🤣🤣💙💙🥰🥰
Hahahaha evet katılıyorum uydurma hepsi 😄

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım ultrason da bile yanılma olabiliyor bence boş saçma yani rast gele ve denk gelen de oluyor

nilaycan

Guest
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar