Cinsel iliski sonrası kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Aysima tarafından oluşturulan Cinsel iliski sonrası kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 744 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cinsel iliski sonrası kanama
Konbuyu başlatan Aysima
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Aysima

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba böyle bir durum başına gelen var mı 36+1 deyiz. Ilk gebelikte hiç böyle bisey başıma gelmemişti o kadar korktum ki apar topar hastaneye gittik. Açılma muayenesi yaptılar 1 gece kaldik akciger gelismesi icin 2 doz igne yapildi . Tekrar normal dogum yapamayacagim sanirim yaşadıklarım gözümün önünden geçti doktora dedim istemiyorum normal doğum diye. Yarın tekrar kontrole çağırdı bakalım neler olacak inşaallah erken doğum tehlikesi kalmamıştır .

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba böyle bir durum başına gelen var mı 36+1 deyiz. Ilk gebelikte hiç böyle bisey başıma gelmemişti o kadar korktum ki apar topar hastaneye gittik. Açılma muayenesi yaptılar 1 gece kaldik akciger gelismesi icin 2 doz igne yapildi . Tekrar normal dogum yapamayacagim sanirim yaşadıklarım gözümün önünden geçti doktora dedim istemiyorum normal doğum diye. Yarın tekrar kontrole çağırdı bakalım neler olacak inşaallah erken doğum tehlikesi kalmamıştır .
Geçmiş olsun canım Allah korusun vaktinde sağlıkla gelir inşallah 🤲

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Cok gecmis olsun canim.icini ferah tut insallah vaktinde ve en guzel sekilde sizin icin saglikli nasilsa o sekilde dogum yaparsiniz . İlk dogumunuzdan bir tramva kalmis sizde anladigim kadariyla . İyi dusunun iyi olsun . Normal.olursada korkmayin yasadiklarinizi tekrar yasayacak degilsiniz ki ❤️ belki bu sefer daha farkli olucak 🥰😘😘😘 uzulmeyin bebeginizi dusunun

Aysima

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım Allah korusun vaktinde sağlıkla gelir inşallah 🤲
Amin canım inşaallah 💜
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok gecmis olsun canim.icini ferah tut insallah vaktinde ve en guzel sekilde sizin icin saglikli nasilsa o sekilde dogum yaparsiniz . İlk dogumunuzdan bir tramva kalmis sizde anladigim kadariyla . İyi dusunun iyi olsun . Normal.olursada korkmayin yasadiklarinizi tekrar yasayacak degilsiniz ki ❤️ belki bu sefer daha farkli olucak 🥰😘😘😘 uzulmeyin bebeginizi dusunun
Inşaallah canım amin. Travma kaldı evet atlatırım insaAllah . Sezeryan sonrası iyileşme süreci ne kadar acaba

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
İnşAllah düzelmiştir vaktinde gelir inşallah cnm

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım inşaallah 💜
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Inşaallah canım amin. Travma kaldı evet atlatırım insaAllah . Sezeryan sonrası iyileşme süreci ne kadar acaba
Normal dogumda dıger gun ayaktasın sezeryan da biraz daha uzun suruyor canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar