Cinsel ilişkiden kac gun sonra hamile kalinir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Cinsel ilişkiden kac gun sonra hamile kalinir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 697 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsel ilişkiden kac gun sonra hamile kalinir
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Cinsel ilişkiden kac gün sonra hamile. Kalınıyor kızlar
Yumurlama gunın hesapla ve degerlendır hemancık hamıla kalırsın ben hep hesaplardım korunardım tam yumurtlama gunım ılıskıye gırmıstım korunmak ıstedım kocam korunmadı heman kakltım banyo yaptım ıste oo gun hamıla kalmısım mınık pasama su an kucagımda 2 aylık olduk 😘😘😘😘

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Benim adet bittikten bir hafta sonra akıntım çok oldu o gün anladım zaten yumurtlama günümdü ilişkiye girdim ve hamileyim şuan 8 haftalık olucaz🥰

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum cinsel ilişkiyle değil yumurtlama günüyle hesaplaman gerekiyor gün aşırı ilişkiye girdiğin taktirde yumurtlama gününü tutturabiliyorsun.

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Cinsel ilişkiden kac gün sonra hamile. Kalınıyor kızlar
En güzeli doktora gidip yumurtlama takibi yapmak. Ben takvime uyardım da ıkı sene yıne de cocuk olmadı sonra oglumun dogumunu yapan dogum doktoruna gittim . o yumurtama gunu cagırıyordu geç catladıgını farkettı yumurtlama gununden ıkı gun sonra ilişkiye girin dedi onu yaptıgımız an gebe kaldım suan 12 haftalıgız 😍

İlknur işler

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba aranıza yeni katıldım bi sorum olacaktı
En güzeli doktora gidip yumurtlama takibi yapmak. Ben takvime uyardım da ıkı sene yıne de cocuk olmadı sonra oglumun dogumunu yapan dogum doktoruna gittim . o yumurtama gunu cagırıyordu geç catladıgını farkettı yumurtlama gununden ıkı gun sonra ilişkiye girin dedi onu yaptıgımız an gebe kaldım suan 12 haftalıgız 😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar