Cinsiyet belirtileri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meryemrana tarafından oluşturulan Cinsiyet belirtileri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,267 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet belirtileri
Konbuyu başlatan Meryemrana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Durulina

Meryemrana

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aranızda farklı belirtiler yaşayıp cinsiyeti farklı olan var mı? Ya sa en belirgin cinsiyet belirtiniz neydi?

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar aranızda farklı belirtiler yaşayıp cinsiyeti farklı olan var mı? Ya sa en belirgin cinsiyet belirtiniz neydi?
Benim ilk kalp atış hizina bakıp annem kesin kız dedi ve doğru çıktı😂😂 erkek bebeklerin daha yavaşmis internette okumuş sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bence onun belli bir belirtisi yok canım ya ilk ikisinde de aynı şeyleri canım çekti ilk erkekti ikincide kesin erkek dediler ama ikinci kız

Meryemrana

Kayıtlı Üye
rank
Başka belirleyicibelirtisi olan yok mu arkadaşlar
Bence onun belli bir belirtisi yok canım ya ilk ikisinde de aynı şeyleri canım çekti ilk erkekti ikincide kesin erkek dediler ama ikinci kız
Peki fiziksel belirtileriniz de aynı mıydı yani cinsiyet farklı olunca belirti farklı diyorlar. Mesela sağ sol kasık ağrısı var mıydı sizde

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Başka belirleyicibelirtisi olan yok mu arkadaşlar

Peki fiziksel belirtileriniz de aynı mıydı yani cinsiyet farklı olunca belirti farklı diyorlar. Mesela sağ sol kasık ağrısı var mıydı sizde
Yok öyle bir ağrım olmadı şükür sadece kızdaki gebeliğim çok zor geçti halada öyle oğlumda çok zorlanmamıştım tek fark bu sanırım

D

Durulina

Guest
Valla belirtilern cinsiyetle bı alakasj yok bence.ilkinde sabahları kusuyodm ve yüzüm hep sivilce olmustu sürekli ekşi yiyodm kız doğurdum şimdi ikinciye gebeyim bunda da aynı bütün belirtiler kusmalar sivilce cilt bozulması vs ama erkek dedi dr.tek farkı kızımda 6.haftadan 17.haftaya kadar kustum şimdi oğlumda 9.haftada başladı 14de bitti daha kısa sürdü yani tek fark bu😝👶

Tüm sayfalar yüklendi.