Cinsiyet benziyor dedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde YeCen tarafından oluşturulan Cinsiyet benziyor dedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,939 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Cinsiyet benziyor dedi
Konbuyu başlatan YeCen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar bugün ikili testim vardı bebeğim 13 haftalık erkeğe benziyor dedi acaba sonradan değişir mi herkes cinsiyetini soruyor erken diye birşey söylemek istemiyorum ama bende erkekmis gibi hissediyordum zaten ikinci gebeliğim ilk bebeğim kız hamileliğim çok farklı belirtileri falan
Cnm erkeğe benziyor demiş net öğren öyle şöylei herkese 😍 ki en net 20 haftada öğrenirsin detaylı uktrasyinda.. o zaman yanılma payı olmaz

YeCen

Kayıtlı Üye
rank
Cnm erkeğe benziyor demiş net öğren öyle şöylei herkese 😍 ki en net 20 haftada öğrenirsin detaylı uktrasyinda.. o zaman yanılma payı olmaz
Bide yayılma payı illaki oluyor doğana kadar hiç bir zaman yüzde yüz olmuyor halamın bebeğine 9 ay boyunca erkek dediler kız doğdu DNA testi yaptırmak zorunda kaldılar ya o yüzden içimde hep bi şüphe var

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Bide yayılma payı illaki oluyor doğana kadar hiç bir zaman yüzde yüz olmuyor halamın bebeğine 9 ay boyunca erkek dediler kız doğdu DNA testi yaptırmak zorunda kaldılar ya o yüzden içimde hep bi şüphe var
Ya öyle olan var tabi istisna.. ama genelde 20 hafta detaylıda kesin ogrenirsin cnmm bana da kıza benziyor dediler net bir şey yoktu detaylıda net öğrendim ☺️

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum 16. Haftada bebeğin organları tamamen gelişiyor. Şuan tahminde bulunulmuş sadece birdahaki kontrolünde kesinleşir. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar bugün ikili testim vardı bebeğim 13 haftalık erkeğe benziyor dedi acaba sonradan değişir mi herkes cinsiyetini soruyor erken diye birşey söylemek istemiyorum ama bende erkekmis gibi hissediyordum zaten ikinci gebeliğim ilk bebeğim kız hamileliğim çok farklı belirtileri falan
Sonradan değişe biliyor cnm arkadaşıma da erkeğe benziyor dedi başta sonra da kız dedi ama bazı doktorlar iyi anlıyor mesela benimki erkeğe benziyor dedi ve şimdi oğlum olacak yani doktordan doktora da değişiyor 🥰

YeCen

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum 16. Haftada bebeğin organları tamamen gelişiyor. Şuan tahminde bulunulmuş sadece birdahaki kontrolünde kesinleşir. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
Amin inşallah teşekkür ederim. Bakalım bidahaki gidişimde ne dicekler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar