Cinsiyet Değişimi Yaşayanlar Varmıı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Güll1907 tarafından oluşturulan Cinsiyet Değişimi Yaşayanlar Varmıı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,873 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet Değişimi Yaşayanlar Varmıı
Konbuyu başlatan Güll1907
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nisa16

Güll1907

Kayıtlı Üye
rank
Doktor Kız diyor kontrole doçente gittim bence erkek diyor bu durumu yaşayan varmı 20 haftalık olduk bi kız bi erkek deniyor 🙂

Güll1907

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı canım valla 7 buçuk ayligiz cinsiyet bilmiyoruz bir kız bir erkek doğunca göreceğiz artık
Yaa Detaylı ultrasyonda da mı görmediler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

13 de erkek dedi bir doktor diğer doktor 15 haftada kız dedi 😇🥰
O haftalarda bazen yanılma oluyormuş ama bilemedim ki bana 12 de kıza benziyo dedi sonra 2 defa gittim erkek dedi sonra ki gidişimde kız dedi sonra doçent erkek bence dedi 😁😁

Güll1907

Kayıtlı Üye
rank
13 de erkek dedi bir doktor diğer doktor 15 haftada kız dedi 😇🥰
O haftalarda bazen yanılma oluyormuş ama bilemedim ki bana 12 de kıza benziyo dedi sonra 2 defa gittim erkek dedi sonra ki gidişimde kız dedi sonra doçent erkek bence dedi

Orda da kıza benziyor dedi yani emin degiller pek ben bu sefer tam bayiltilmayi istiyordum sezaryen benim ki ama bu yüzden yarım bayiltilmayi tercih edeceğim malesefff 🥺
Detaylıda biliyorlarmuş genelde saglıklı olsunlarda hayırlısı bakalım 🙂 Nazlı biraz bizim kuzucuklar sanırım bende neye kime inanacagımı şaşırdım böyle olunca

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
O haftalarda bazen yanılma oluyormuş ama bilemedim ki bana 12 de kıza benziyo dedi sonra 2 defa gittim erkek dedi sonra ki gidişimde kız dedi sonra doçent erkek bence dedi

Detaylıda biliyorlarmuş genelde saglıklı olsunlarda hayırlısı bakalım 🙂 Nazlı biraz bizim kuzucuklar sanırım bende neye kime inanacagımı şaşırdım böyle olunca
Ben devlet Hastanesi'ne gidiyorum orda doktora sordum neden söylemiyorsunuz felan diye cinsiyet yüzünden gebeliği sonlandırmak isteyen aileler var kesin birşey demek istemiyoruz o yüzden dedi ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem ama

Güll1907

Kayıtlı Üye
rank
Ben devlet Hastanesi'ne gidiyorum orda doktora sordum neden söylemiyorsunuz felan diye cinsiyet yüzünden gebeliği sonlandırmak isteyen aileler var kesin birşey demek istemiyoruz o yüzden dedi ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem ama
Yok artık daha neler rabbim neyi uygun görürse onu verir ne güzel nasip etmiş sonlandırmak neymiş yıllarca isteyip bulamayanlar var

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Yok artık daha neler rabbim neyi uygun görürse onu verir ne güzel nasip etmiş sonlandırmak neymiş yıllarca isteyip bulamayanlar var
Oyle ama canım ne bileyim işte sorduğumda öyle dedi bak ben sivasliyim eşim kahramanmarasli iki kızım var binada ilk erkek demişlerdi sonra kıza benziyor felan dediler şimdi ailesi felan diyor ki memet erkek çocuk isterdi kız olduğunu duyunca birşey dedi mi hani bu insanların gevşek agizliligi varya işte insana herşey yaptırıyor resmen eşini doldurur gibi hareket ediyorlar laf söylüyorlar eşimde dayanamadı artik yoooo eşimin üçüncü sezaryani olacak kız mı erkek mi diye düşünmekten önce eşimin ve çocuğun sağlığını düşünüyorum felan diye susturdu insanları yani anlatmak istediğim insanlar böyle böyle konuştukça insanin ister istemez aklı bir bulaniyor ne bileyim demek ki bu durumu yaşayan insanlar var ki böyle davranıyor doktorlarda

Nur123

Kayıtlı Üye
rank

Bazen erken de olsa doktor anlıyormuş canım iki arkadaşıma da 13 ve 14 haftada tahmin yapmıştı doktorları doğru çıktı sağlıklı olsunlarda cinsiyet önemli değil hayırlı evlat olsunlar yeter yinede birinin ayrı diğerinin ayrı konuşması şüpheye düşürüyor 😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.