Cinsiyet Haftası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Cinsiyet Haftası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,068 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet Haftası
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gaye Güven özdağ

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhabalar 12 13. Haftalarda cinsiyet öğrenen oldu mu aranızda birde Çin takvimi yapıp doğru çıkan var mı diye de sorayım 😊❤️
12 de öğrenmiştim küçük oğlumda tahmin üzerine söylenir ama drun tecrübesine bağlı doğruluk oranı canım bende yapmıştım Çin Rus nette ne kadar takvim varsa hep kız çıkıyordu buda erkek inanma öyle şeylere doğru çıkan da olmuştur illa ki ama oda tesadüf denk gelmiştir ☺️

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Çin takvimini birinci çocuğumda denedim kız dedi ama erkek çıktı 2. İçin denemedim doğru çıkmıyor 😅😅

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Benimde bu cumartesi randevum var 13 u geçiyoruz bakalım birşey diyecek mi ilk çocuğumda hemen söylemişti bu sefer nasıl olacak heyecanla beklemekteyim 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hanımlar merhabalar 12 13. Haftalarda cinsiyet öğrenen oldu mu aranızda birde Çin takvimi yapıp doğru çıkan var mı diye de sorayım 😊

Hanımlar merhabalar 12 13. Haftalarda cinsiyet öğrenen oldu mu aranızda birde Çin takvimi yapıp doğru çıkan var mı diye de sorayım 😊

Benimde bu cumartesi randevum var 13 u geçiyoruz bakalım birşey diyecek mi ilk çocuğumda hemen söylemişti bu sefer nasıl olacak heyecanla beklemekteyim 🙏

Siz öğrendiniz mi

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Valla canim 17 haftalik olduk daha goremedik sakliyor
Sakılıyosa kız diyorum öğrendiğinizde bilmek isterim😊

İlk çocuğunızda kaçıncı haftada öğrendiniz

Benim çin takvimi tuttu ama tamamen tesadüf aynı tarihte aynı yaşta hamile kalan herkes aynı mı doğuracak sonuçta 😂
Öylee tabi eğlence diyelim artık oraya da zaten %50 şans var yarı yarıya ya erkek ya kız o da tahmini gösteriyor 😊 ben bıçak makas ta yapmıştım onda da aynısı olunca sormak istedim yapan var mı diye

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Sakılıyosa kız diyorum öğrendiğinizde bilmek isterim😊

İlk çocuğunızda kaçıncı haftada öğrendiniz

Öylee tabi eğlence diyelim artık oraya da zaten %50 şans var yarı yarıya ya erkek ya kız o da tahmini gösteriyor 😊 ben bıçak makas ta yapmıştım onda da aynısı olunca sormak istedim yapan var mı diye
İlk çocuğumda tam 14 te öğrendim genelde 13 -14. Haftada belli oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar