Cinsiyet hakkında

• Konbuyu başlatan aaaaa
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde aaaaa tarafından oluşturulan Cinsiyet hakkında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 910 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet hakkında
Konbuyu başlatan aaaaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mery
A

aaaaa

Guest
İyi günler bebeğinizin cinsiyetini kaçıncı haftada öğrendiniz ve hangi hastanede yani devlette mi özel hastane de mi etrafımdakiler devlet hastanesi altıncı aya kadar söylemez diyorlar doğru mu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyi günler bebeğinizin cinsiyetini kaçıncı haftada öğrendiniz ve hangi hastanede yani devlette mi özel hastane de mi etrafımdakiler devlet hastanesi altıncı aya kadar söylemez diyorlar doğru mu
Yalan canım etrafındakiler devleti kötülemeye baya meraklı sanırım ben 13. Haftalık iken özele gittim doktorum söylemedi cinsiyeti 16. Haftada devlet Hastanesi'nde doktoruma kontrolüm vardı direk söyledi. bebeğin kendini göstermesi de önemli eğer çocuk göstermiyorsa devlet yada özel ne yapabilir ki .

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Fatma pp

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kontrole gittim 14 haftalik olmuştuk ciniysetini söylerdim göstermiyor dedi

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Bende doktorumu degistirmek zorunda kaldim bu hamileligimde.. diger hamileliklerimde 15-16. Haftalarda ogrenmistim bunda gidiyorum geliyorum yok ogrenemiyorum.. hemen doktoru sucladim beceriksiz diye :) ama bebek kendini gostermiyorsa yapabilecek birsey yok birde makineler kotuyse erken haftalarda soyleyemiyorlar dediler bana.. bir onceki doktorum daha kaliteliydi.. simdide bunu sorgulamaya basladim :) ah bu merak ah :)

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Oglumda ozele gidiyordum 24 haftada ogrendim kizda devlete gidiyorum 17 de soylediler görünce soyluyorlar

Ilki 11 haftalik iken ünv. Hastahanesinde ,2.bebe de 13 haftalik iken devlette öğrendim
İlki kız mı oldu erkek mi canım :) 28 Ocak 12+1 olucaz insallah saglıkla benimki de gösterir :)

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 17. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık turp büyüklügünde.
Bebek eklemlerini ve iskelet sistemini kolayca hareket ettirir. kordon büyür, uzar ve daha kalın hale gelir. Bel ve bacak ağrılarını azaltmak için yarım topuklu ayakkabılar giymek gerekir. Rüya görmede artış olur. eğer amniyontez gerekli ise en uygun zaman
Bebeğinizin boyu yaklaşık 18 cm ağırlıgı 150 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.