Cinsiyet öğrendim sonunda 😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Cinsiyet öğrendim sonunda 😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,006 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet öğrendim sonunda 😍
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar benim inatçı minnakım sonunda cinsiyetini gösterdi 27 haftalığın sonunda kızım olucak inşallah masalım geliyor 😍 siz 27 haftalıkken bebişleriniz kaç kiloydu kızlar
Maşallah kuzum rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 gözün aydın ❤️

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kızlar benim inatçı minnakım sonunda cinsiyetini gösterdi 27 haftalığın sonunda kızım olucak inşallah masalım geliyor 😍 siz 27 haftalıkken bebişleriniz kaç kiloydu kızlar
26 haftalik olduk ama kontrole daha var canım simdiden özledim 😍 gözün aydın sağlıkla gelsin inşaallah nasıl bebiş herşey yolunda mı

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
Once hic tahminde etmedilermi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

26+2de 1090gr di benim

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Once hic tahminde etmedilermi

26+2de 1090gr di benim
Maşallah
26 haftalik olduk ama kontrole daha var canım simdiden özledim 😍 gözün aydın sağlıkla gelsin inşaallah nasıl bebiş herşey yolunda mı
Herşey yolunda çok şükür gayet saglikliyiz😍

Gözün aydın cnm 🥰 sağlıkla gelsin kızın
Teşekkür ederim sağol canım 😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar