Sorum var Cinsiyet tahmini

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tubiss00 tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 87 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini
Konbuyu başlatan Tubiss00
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Tubiss00

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba 17 haftalık hamileyim doktora cinsiyet sordum fakat kordon ver diye anlayamadı acaba kız erkek gebelik belirtileri var mı detaylı ultrasyona 10 gün var merak ettim

Rabiangnz1

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba 17 haftalık hamileyim doktora cinsiyet sordum fakat kordon ver diye anlayamadı acaba kız erkek gebelik belirtileri var mı detaylı ultrasyona 10 gün var merak ettim
Valla benim acayip koku hassasiyetim mide bulantım var. Şuan 21 haftaligim ama 13 ile 20 haftaya kadar hemen hemen hergun istifar ettim. 4 farklı doktora gittim 4üde kız dedi. Benim net belirtilerim şimdilik böyle. Erkek olunca biraz daha rahat geçiyormuş diye duydum.

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şahsen öyle bir şey yok canım herkes tatlı aşerince erkek ekşi aşerince kız olur derdi bana . Yada mide bulantısı yönünden oğlumda ilk üç ay geberdim mide bulantısından hatta sın haftalar yine başlamıştı aşırı ekşi yeme isteğim vardı asla tatlı vir şey yiyemedim.ve oğlumda ne yesem çıkarıyordum kızımda ise 3. Ayın sonunda mide bulantısı başladı ama öyle ahım şahım değil asla istifra etmedim. Aşırı tatlı yiyordum 😂😂ekşi hiç yiyemedim. Benim mız zaten kendini 33. Haftaya kadar göstermedi oğlum ise 16. Haftda göstermişti

Rabiangnz1

Kayıtlı Üye
rank
Bak kızda 3 aydan sonra Mide bulantısı basliyomus benimde 13 haftalikken felan başlamıştı 20 ye kadar sürdü al sana belirti 😀 çevremde de çoğu kişi aynı şeyi söylüyor

Tubiss00

Kayıtlı Üye
rank
Benim aşırı koku hassasiyetm var mide bulantım oldu ama öyle aşırı değil 16 17 haftada birkaç kez kustum onun dışında hiç kusma felan yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla benim acayip koku hassasiyetim mide bulantım var. Şuan 21 haftaligim ama 13 ile 20 haftaya kadar hemen hemen hergun istifar ettim. 4 farklı doktora gittim 4üde kız dedi. Benim net belirtilerim şimdilik böyle. Erkek olunca biraz daha rahat geçiyormuş diye duydum.
Arkadaşımın 9 ay boyunca mide bulantısı olmuş benim de midem ara ara bulanıyor ama öyle çok zorlayıcı şekilde değil . Bilemedim çok merak ediyorum ama eşimle ben sağlıklı olsun da fark etmez diyorz ama insan yine de merak ediyor bana erkek olabilir ama kordon da olabilir dediler

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bak kızda 3 aydan sonra Mide bulantısı basliyomus benimde 13 haftalikken felan başlamıştı 20 ye kadar sürdü al sana belirti 😀 çevremde de çoğu kişi aynı şeyi söylüyor
Ya aslında tamamen tesadüf bunlar mesela arkadaşım var oğlu şuan 2 yaşında kadın doğuma kadar kustu inanır mısın yemekten sudan kesildi resmen mesela teyzem kızı 1ysşına girecek 20. Haftaya kadar ağzına yemek sokamadı kadın gebeliğin başından itibaren 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.