Cinsiyet yanılması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Derya4727 tarafından oluşturulan Cinsiyet yanılması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,487 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cinsiyet yanılması
Konbuyu başlatan Derya4727
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Esra yeşil

Kayıtlı Üye
rank
Tatlı hamişler 13 haftalık kız dediler ama birçok formda değişenin olduğunu okudum kurt düştü içime. Bebeğin bacak arası boş iken sonradan erkeğe dönüşen oldu mu? 🤔
Ben bugün kontrole gittim cnm 16 haftalıgim ben çok hareketli olduğu için göstermedi bı ara gösterdi gibi oldu dedi doktor ilk kontrolumdede erkek demisti bu kontrolümde de erkek dedi tam net olmasi için carsamba günü gidecegim

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Tatlı hamişler 13 haftalık kız dediler ama birçok formda değişenin olduğunu okudum kurt düştü içime. Bebeğin bacak arası boş iken sonradan erkeğe dönüşen oldu mu? 🤔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 14 haftamda öğrendim ama %90 demişti en iyisi 3 hafta sonra gel dedi gitim doğru çıktı 26 haftamdayim değişmedi 🥰 ayrıntılı ultrason ve net olarak 19/20 hafta da daha iyi sonuç alırsın bu haftalar çok erken olduğu için yanılma payı da yüksek olabiliyor

Derya4727

Kayıtlı Üye
rank
Yanılma oluyor kuzum genelde o haftalrda rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah 🥰
Amin inşallah canım 💟

Ben 14 haftamda öğrendim ama %90 demişti en iyisi 3 hafta sonra gel dedi gitim doğru çıktı 26 haftamdayim değişmedi 🥰 ayrıntılı ultrason ve net olarak 19/20 hafta da daha iyi sonuç alırsın bu haftalar çok erken olduğu için yanılma payı da yüksek olabiliyor
Hayırlısı artık Rabbim hangisini nasip ederse 💟

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar