Cinsiyet yanılması

• Konbuyu başlatan Papatya
  • Toplam 22 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Papatya tarafından oluşturulan Cinsiyet yanılması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,573 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet yanılması
Konbuyu başlatan Papatya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vvvv

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Bense 21+4 de detaylida ogrendim. Detaylinin yanilma payi olmaz diye dusunuyorum. Dogru mu dusunuyorum arkadaslar😂🤭

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
16 haftalıkken doktorum kız tahmininde bulundu değişen varmı öyle kızlar
Neguzel canım enazindan tahminde bulunmuş nerdeyse biz 19haftalik olduk hala cinsiyet yok göstermiyor ama tahminde yok. Yanılma olmaz galiba canım artık göstermiş sonuçta kız demiş sağlıkla doğsun inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bense 21+4 de detaylida ogrendim. Detaylinin yanilma payi olmaz diye dusunuyorum. Dogru mu dusunuyorum arkadaslar😂🤭
Ay bende ayrintililiyi bekliyorum 19hafta oldu oturur pozisyonda. Ne bebeğinin cinsiyeti geç gösterene kız diyorlar kizmi bebegin

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Cnm cinsiyet sonradan degisme falan olmaz ilk 1 ay cocuk kizmis gibi vucudu gelişir 2.aydada cinsel organi falan olusur doktorlar tahmin yurutuyor ya tam cinsiyeti goremiyorlar yanilabiliyorlar yada dikkat etmiyorlar

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
16 haftalıkken doktorum kız tahmininde bulundu değişen varmı öyle kızlar
Erzurmda 18+3te kıza benziyo dendi büyük ultrasyonda normal doktoruma sordum kız dedi kesnmi diye sordm kesin dedi. 21 haftalikken Ankarda ayrintilya qirdim kadın 20 dk bakti inceledi bi sorun yok dedi cinsiyet sordum qöremedqni söyledi. İçime şüphe düştü o an, 25 haftalikken büyük ultrasyonda bakıldı tekrar kız dendi Erzurmda 😅 29+3 kontrole qittim mardinde cinsiyetini sordum qöremedim dendi 🙄 bitek Erzurm kız diyo baklm insaAllah yanılma ayılma bayılma olmam sonradan 😂

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Neguzel canım enazindan tahminde bulunmuş nerdeyse biz 19haftalik olduk hala cinsiyet yok göstermiyor ama tahminde yok. Yanılma olmaz galiba canım artık göstermiş sonuçta kız demiş sağlıkla doğsun inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay bende ayrintililiyi bekliyorum 19hafta oldu oturur pozisyonda. Ne bebeğinin cinsiyeti geç gösterene kız diyorlar kizmi bebegin
Evet canim kiz😍 bizde 18 de normal ult. Girmistik bacaklari kapali duruyordu. Gostermedi minnagkm kendini😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar