Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,318 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Valla napim insanın içi gidiyor bide nasıl öğrendim ben hamile olduğumu biliyor musun yani belirtiler vardı ama yine de aman diyip gecistiriyordum eşimin marketi var eşim yanımda bilgisayar var mal giriyor bende kasaya bakıyorum içerde müşteriler var birinin çocuğu vardı bir iki yaşlarında ben uzaktan o çocuğu sevdim maşallah çok tatlı diye birisi sonra annesinin yanındaki kadın dedi ki olcak olcak merak etme seninde olacak hemde çok tatlı bi kızın olacak dedi sonra eşimle ikimiz şok olduk ağzımız açık kaldı bişey de diyemedik kadın marketten çıktı gitti ertesi gün kardeşim bize gelecekti dedim gelirken nolursun test al kız kardesimde almış gelmiş iki tane almış bide akıllı garanti olsun diye geli gelmez dedi abla testi yap diyorum yok abla testi yap diyorum yok sonra tamam dedim gidip yapım gittim iki testi de yaptım geldim ikiside anında pozitif çıktı canım kızım melek busemin olacağını o gün öğrendim Allah herkese nasip etsin çok güzel bir duygu imiş
Ay ne güzel tevafuk olmuş sağlıkla kucağına da alırsın inşallah 🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar