Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisa Doğan tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,051 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Melisa Doğan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melisa Doğan

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
14 haftalık cinsiyet belli dedi doktor ama ben parti yapacagım öğrenmedım cinsiyeti arkadaşlarım erkek olabılır diyor peki 14 haftalık cinsiyet kız olsa da belli olur muydu acaba??
Olurdu canim neden olmasın ama cok erken cinsiyeti belli olmasi icin ben 17 den beri kiza benziyor diyorlar daha hala evet kesin kız diyen olmadi 27 haftalık oldum 🤷

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
14 haftalık cinsiyet belli dedi doktor ama ben parti yapacagım öğrenmedım cinsiyeti arkadaşlarım erkek olabılır diyor peki 14 haftalık cinsiyet kız olsa da belli olur muydu acaba??
Ya bildiğim erkeği karıştırma paylarının pek olmadığı ancak eğer kızsa karıştırabilirler. Bu haftalarda erken yani 50% doğruluk payı vardır eğer kızsa.

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Doktorum 11. Haftada kız sanırım dedi çünkü erkek bebeğin organları oluşuyor olmazsa kız oluyor yani 14 te kızsa da bellidir hayırlı evlat olsunlar 💐💕

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cb
Cnm belli olur tabi bebek kendini gösterirse ve pozisyonu da uygunsa.. ama en net ognrecegin hafta detaylı ultrason haftasında öğrenebilirsin o zaman emin olabilirsin cinsiyet konusunda 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar