Sorum var cinsiyet

• Konbuyu başlatan Gurbetkusu
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gurbetkusu tarafından oluşturulan cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 545 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı cinsiyet
Konbuyu başlatan Gurbetkusu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gurbetkusu

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
3d ultrasonda cinsiyet yanılması yaşayan varmı Samsun devlet hastanesinde diğer hamilelerle sohbet ederken biri bı hafta kız demiş biri erkek o yüzden tereddütteyim bana kız gibi diyorlar hep başka doktora gitsem ne diyck bilmiyorum
Çok nadir yanılma olur aklında soru işareti varsa farklı bir doktora daha git canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
3d ultrasonda cinsiyet yanılması yaşayan varmı Samsun devlet hastanesinde diğer hamilelerle sohbet ederken biri bı hafta kız demiş biri erkek o yüzden tereddütteyim bana kız gibi diyorlar hep başka doktora gitsem ne diyck bilmiyorum
Yanılma olmaz kuzum renkli ultrasonda

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Nadir olmamakla beraber olabiliyor benimkinde ilk erkek dedi ama hafta olarak da 12 di kordonunu pipisi sanmış 14 de de gittim kız canım ama kesindi doktor iyice kontrol etti ama erkek dediğin de emin değilim demişti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar