Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Elifpnar123 tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 757 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Elifpnar123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle ama cok merak ediyorum 😍keseye gore tahmin ediyorlar ya onun üçün sansımı deneyim dedim 😊tesekkurler
Ha onu bilmiyorum canım keseye göre. Allahım gönlünden ne geçiyorsa onu versin sağlıkla inşallah 🤲💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle ama cok merak ediyorum 😍keseye gore tahmin ediyorlar ya onun üçün sansımı deneyim dedim 😊tesekkurler
Insan hakikaten çatlıyor meraktan 🤗allahtan biz 13 haftalıkken erken öğrendik inşallah seninki de hemen gösterir de öğrenirsiniz 🤗

Elifpnar123

Kayıtlı Üye
rank
Ha onu bilmiyorum canım keseye göre. Allahım gönlünden ne geçiyorsa onu versin sağlıkla inşallah 🤲💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Insan hakikaten çatlıyor meraktan 🤗allahtan biz 13 haftalıkken erken öğrendik inşallah seninki de hemen gösterir de öğrenirsiniz 🤗
İnşallah ya ikinci cocugum ilk cocugum erkek simdi de kızım olsun istıyorum ama hayırlısı olsun saglık la gelsin minnoşlar 😍

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah ya ikinci cocugum ilk cocugum erkek simdi de kızım olsun istıyorum ama hayırlısı olsun saglık la gelsin minnoşlar 😍
İnşallah cnm kızın olur kese yuvarlak olunca kız uzun olunca erkek diyolar benim kese uzundu ama kızdı benimde oğlum var ikinci hamileliğim kız bekliyoruz inşallah Allah sana da nasip etsin 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar