Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecrin an.2121 tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,391 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Ecrin an.2121
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Güll1907

Ecrin an.2121

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar 12.5 te doktor bebeğim kıza benzetmisti 16.5gun yani bu gün gittiğimde doktor kız gibi görünüyor fakat bi ay sonra net belli olur dedi neden böyle demiş olabilir sizce

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar 12.5 te doktor bebeğim kıza benzetmisti 16.5gun yani bu gün gittiğimde doktor kız gibi görünüyor fakat bi ay sonra net belli olur dedi neden böyle demiş olabilir sizce
Cnm bende 14. Haftada gittigimde daha cok erken diyip bakmamisti bike. 18 de ise bebis gostermedi kendini. Şuan 21+4 üz sonunda öğrendik kizimizi😍🐣🐥

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Emin olmadan net konuşmuyorlar canım 13 de erkek dedi başka doktor kız dedi 19 haftada gittim yan yatmıştı ayakları havadaydı göremedi ama yine kıza benziyor bşr şey görmüyorum dedi kesin mi dedik yani öyle ama gelecek ay belli olur bence kız dedi bir türlü kesin lafını alamadık 😅😅😅

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Emin olmadan net konuşmuyorlar canım 13 de erkek dedi başka doktor kız dedi 19 haftada gittim yan yatmıştı ayakları havadaydı göremedi ama yine kıza benziyor bşr şey görmüyorum dedi kesin mi dedik yani öyle ama gelecek ay belli olur bence kız dedi bir türlü kesin lafını alamadık 😅😅😅
Bende ayrintiliya kadar inanmamıştım öyle içimde saçma bı his vardı etraftan etkilenmiş olabilirim belkide ayrintilida kesin dedi farklı bir doktor sağlıklı olsunlar da 🤲🏻

Güll1907

Kayıtlı Üye
rank
Ben detaylı ultrason da ögrendim canm dişün yani 😁13 te kız 16 da erkek 18 de kız yani bi kız bi erkek dediler sonunda detaylıda ögrendim 😁😁

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bende ayrintiliya kadar inanmamıştım öyle içimde saçma bı his vardı etraftan etkilenmiş olabilirim belkide ayrintilida kesin dedi farklı bir doktor sağlıklı olsunlar da 🤲🏻
Tabi canım sağlık en önemlisi ama insan emin olmak istiyor hastane çıkışı yaptırmak istiyorum kızıma eşim diyor gelecek ay yaptıralım bir kesinleşsin kız olduğu 😅😅 Yoksa kızıda bir erkeği de Rabbim hayırlı evlat nasip etsin en başta 😇🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben detaylı ultrason da ögrendim canm dişün yani 😁13 te kız 16 da erkek 18 de kız yani bi kız bi erkek dediler sonunda detaylıda ögrendim 😁😁
Kız mı canım bende detaylıyı bekliyorum gelecek hafta kısmetse artık bizde orada netleştiririz sanırım 😅😅

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Tabi canım sağlık en önemlisi ama insan emin olmak istiyor hastane çıkışı yaptırmak istiyorum kızıma eşim diyor gelecek ay yaptıralım bir kesinleşsin kız olduğu 😅😅 Yoksa kızıda bir erkeği de Rabbim hayırlı evlat nasip etsin en başta 😇🤲
Bekle olsun ben aldım herşey valla hele bir bandanalar aldım kurdeleli falan boneler çok tatlislar bide cnm bu grupta kim cinsiyet öğrense kızım olacak yaziyor farkettin mi 2022 bebekleri kız bebekler olacak heralde ☺️☺️☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En son detaylida ne dediler peki çok heyecanlı oda 🙊

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bekle olsun ben aldım herşey valla hele bir bandanalar aldım kurdeleli falan boneler çok tatlislar bide cnm bu grupta kim cinsiyet öğrense kızım olacak yaziyor farkettin mi 2022 bebekleri kız bebekler olacak heralde ☺️☺️☺️
Ya sanki bende hep erkek görüyorum bu sene erkek senesi belli ama 2022 dediğin gibi kız senesi galiba 🥰🥰😇😅 Kız kardeşimin 2.cisi kız onun kıyafetlerini aldım canım bende dayanamadım dolabına koydum bandanalar almış dediğin gibi onları aldım dizdim heves ediyor insan işte 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar