Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Üç prenses annesi tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 942 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Üç prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leylakk

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
11. Haftada cinsiyete 3 çizgi görünüyor yüzde 70 kız dedi sizde böyle oldu ku cinseyet değişti mi sonra
O 3 çizgi genellikle doğru ben 3 defa gittim iki defa benziyor dedi 3 sefere kız dedi hala tereddütlerim var içimden hiç kız gibi hissetmiyorum ama sağlıklı olsun da iki oğlum var Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Cennetlık

Kayıtlı Üye
rank
9 haftayken nasıl öğrendiniz
Yanı kan kaybı ıle gıtdım toktora doktorda ultrasona gonderdı orda dedı cınsıyetını gosterıp yatyormus ole yatysy vardıkı cok memnundu kan gelsede hıc uytgetmedı pozusyonunı sonra esı ayrılmaya baslamıs dedı 20 gun yatys verdıler yatakda kalkmadan tekrar bakdılar aynı yatysy ayaklary havada cok memnundy tekrar 13+4 baktılar erkek dedı bıde dowuna sendrom ıcın bakdılar ıyı dedı kocamda gercekten ıyımı dıe baska doktora goturdu orda da erkek gıbı dedı 22 gıtdım detayla gırdım erkek dedı Ole ogrendık 33 haftalıkta doktor tekrar gorelım dedı oo zamanda ole dedı.oglum cok ıstıyordu erkek kardesı. Oglum dıyor allah cocukların dılegını kabul etyormus Artık saglıklı kucagıma almak nasıp etsın Insallah

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
O 3 çizgi genellikle doğru ben 3 defa gittim iki defa benziyor dedi 3 sefere kız dedi hala tereddütlerim var içimden hiç kız gibi hissetmiyorum ama sağlıklı olsun da iki oğlum var Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Hissetmeme durumu bende de var neden acaba bı turlu anlayamadım anneler hisseder oğlumda hissetmiştim önceden bilmistim hatta bu hamileligimde hiç bilemedim aynı sekilde geçti değişiklikte yoktu belki de ondan kız gibi gelmedi minnosum🙊

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
Yanı kan kaybı ıle gıtdım toktora doktorda ultrasona gonderdı orda dedı cınsıyetını gosterıp yatyormus ole yatysy vardıkı cok memnundu kan gelsede hıc uytgetmedı pozusyonunı sonra esı ayrılmaya baslamıs dedı 20 gun yatys verdıler yatakda kalkmadan tekrar bakdılar aynı yatysy ayaklary havada cok memnundy tekrar 13+4 baktılar erkek dedı bıde dowuna sendrom ıcın bakdılar ıyı dedı kocamda gercekten ıyımı dıe baska doktora goturdu orda da erkek gıbı dedı 22 gıtdım detayla gırdım erkek dedı Ole ogrendık 33 haftalıkta doktor tekrar gorelım dedı oo zamanda ole dedı.oglum cok ıstıyordu erkek kardesı. Oglum dıyor allah cocukların dılegını kabul etyormus Artık saglıklı kucagıma almak nasıp etsın Insallah
Valla ilk gebeliğim çok anlamadım ama Allah gönlüne göre vermiş sağlıklı bir şekilde kucağına da almayı nasip etsin inşallah 🙂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çizgi derken neyden bahsediyorsunuz biraz açıklar mısınız acaba 🙂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar