Cinsiyet 😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kubraemir34 tarafından oluşturulan Cinsiyet 😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 760 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet 😇
Konbuyu başlatan Kubraemir34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ikizler annesi

Kubraemir34

Kayıtlı Üye
rank
S.aleykum kizlar bugün ikili test yaptırdım doktor erkeğe benzettim ama çok küçük net değil kordonu da dolanmış olabilir dedi haftaya net bakarız buyur biraz dedi sizce değişir mi böyle olan varmi?? (13 haftalık )

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
S.aleykum kizlar bugün ikili test yaptırdım doktor erkeğe benzettim ama çok küçük net değil kordonu da dolanmış olabilir dedi haftaya net bakarız buyur biraz dedi sizce değişir mi böyle olan varmi?? (13 haftalık )
Ben ikinci oğlumda 12 haftalık öğrenmiştim cinsiyeti canım. Drun tecrübeliyse yanılma olacağını sanmıyorum

...

Moderator
Mod
rank
Aleyküm selam canım.Bebeğin küçük annesi.Biraz daha sabret tam net öğrenirsin.Gerçekten insan kaçıncı çocuk olursa olsun merak ediyor.Sağlıkla doğsunlar inşaAllah🤗

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende erkek olduğunu tam 13 haftalıkken öğrendim şimdi 19 haftaligiz doktorum yine de alışveriş yapma erken demişti ama sonrasında hiç değişmedi seninde yanılma olacağını sanmıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar