Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül 🌹 tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,492 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Gül 🌹
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gül 🌹

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Tam 16 haftalığım, bugun Devlet hastanesinde Dr cinsiyetine erkek dedi. Bir oğlum var gönlümden kız geçiyordu, Bir ay sonra net belli olur dedi değişme ihtimali olurmu acaba?
Geçen hafta aynı şeyi ben yaşadım canim 17. Hafta da gittim kiz diye düşünmüştük alistirmisizda kendimizi ilkim erkek şimdiki icinde erkek dedi doktor basta biraz kabullenemedim gibi ama çok şükür sağlıklı sıhhatli olsunlar da detayli ultrasonda net görünür aralikta benim ki ben o zamana kadar kesin budur demiycem kendime söz verdim

Gül 🌹

Kayıtlı Üye
rank
Geçen hafta aynı şeyi ben yaşadım canim 17. Hafta da gittim kiz diye düşünmüştük alistirmisizda kendimizi ilkim erkek şimdiki icinde erkek dedi doktor basta biraz kabullenemedim gibi ama çok şükür sağlıklı sıhhatli olsunlar da detayli ultrasonda net görünür aralikta benim ki ben o zamana kadar kesin budur demiycem kendime söz verdim
Ayy bende erkege alıştırdıydım kendimi ama hala kız ihtimali gitmedi içimden devlet hastanesi diyemi bilmiyorum.. Allah sağlıklı bir şekilde gönlümüzdekini nasip etsin, herşeyden önce sağlıklı olsun cnm napalım

Tüm sayfalar yüklendi.