Cinsiyetimizi ogrendik 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde PaSsion tarafından oluşturulan Cinsiyetimizi ogrendik 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,485 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyetimizi ogrendik 🥰
Konbuyu başlatan PaSsion
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

PaSsion

Kayıtlı Üye
rank
Hayırla gelsin inşallah canım belli de olmaz sen yine de ayrıntılı ultrason a girmeden eşya alma 🥰
Yok erken zaten canim almam 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kesin dediyse degismez canım
Kesin dedi evet

Canım bilindik iyi doktorsa degişmez haftan baya var erkekler kendini erken gösteriyor
Kizimin doktoru bu haftalarda soyledi onunda degismedi emin olmadan soylemedi zaten bekledik bu haftaya kadar hayirlisi bakalim

Canım bilindik iyi doktorsa degişmez haftan baya var erkekler kendini erken gösteriyor
Kizimin doktoru bu haftalarda soyledi onunda degismedi emin olmadan soylemedi zaten bekledik bu haftaya kadar hayirlisi bakalim

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar cinsiyetimiz erkek pipisini gorduk bu saatten sonra degismez heralde demi 15+1iz
Canım bana da ilk olarak erkege benziyor pipisi var demişti. O haftalarda kordonda dolayı bazen karışıklık olabiliyor. Sonra özele gitmeye başladım. Cinsiyetini 20 küsür de ögrenebildik çünkü kızım nazlı çıktı kapattı ayaklarıyla hiç açmadı 😄 erkek degil yani kızım olucakmış. Biraz, daha ilerlesin haftan iyice büyüsün bidaha Bi baktı cinsiyetine.

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar cinsiyetimiz erkek pipisini gorduk bu saatten sonra degismez heralde demi 15+1iz
Hayırla saglıkla kucagına al inş cnm .bana Dr um 10 haftalıkken erkek diye tahmin ediyorum dedi 12+3 kesin erkek dedi.Detaylıda 20. Haftamda erkek dedi.25 haftalık olduk kendi Dr m izindeydi başka Dr a gittim kontrole o da erkek dedi .Yani 3 farklı Dr aynı şeyi söyledi.ama ben yinede 8.aydan önce alışveriş yapmıcam dünyada hersey var 💐

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar