Cips yesem?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Gülcan ibo tarafından oluşturulan Cips yesem? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,040 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Cips yesem?
Konbuyu başlatan Gülcan ibo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 6 haftalık gebeyim ilk gebeliğim cips yiyorum arada sırada bebeğime zarar verirmi acaba🤰
Çok fazla yeme canım bişey olmaz sanirim yanlışda yönlendirmeyeyimde hamilelikde hormanlardan yemedigimiz icmedigimz şeyler aklımıza gelebiliyo bende kolayı ağzıma surmezdim eşim ramazanda aldı okadar canım istiyoki anlatamam sonunda içecem diye adam dokdu lavaboya ki koladan nefret ederdim inadına canım istiyo gördükçe 🤗🤗🤗😂

Gülcan ibo

Kayıtlı Üye
rank
Çok fazla yeme canım bişey olmaz sanirim yanlışda yönlendirmeyeyimde hamilelikde hormanlardan yemedigimiz icmedigimz şeyler aklımıza gelebiliyo bende kolayı ağzıma surmezdim eşim ramazanda aldı okadar canım istiyoki anlatamam sonunda içecem diye adam dokdu lavaboya ki koladan nefret ederdim inadına canım istiyo gördükçe 🤗🤗🤗😂
Az az yiyim kolayı da çok seviyorum içmiyorum asitli diye içsem bile yarı bardak 😑9. Ayı iple çekiyorum teşekkür ederim

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Az az yiyim kolayı da çok seviyorum içmiyorum asitli diye içsem bile yarı bardak 😑9. Ayı iple çekiyorum teşekkür ederim
Cipsi ilk zaman bende tükettim ama kararında tabi normaldede yiyorum ama kolayı ağzıma surmezdm benim bütün zorum su,maden suyu bide ayran ama zararı olacak ya icmedigim kolayı gördükçe canım istiyo inadına

Gülcan ibo

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar