Sorum var Çocuk kardiyoloji

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Çocuk kardiyoloji başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 740 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çocuk kardiyoloji
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar götürdüm kalbinin üstünde küçük bir delik var bide akciğerinin üstünde darlık var dedi altı aylık olunca kontrol dedi bir şey olur mu sizce emziriyorum diye çok strese girmek istemiyorum çevrem zaten bebeklerin kalbi delik olur anne sütü kapatır diyor peki ya akciğeri Rabb'im şu an ezan okunuyor şu mübarek ezanın hürmetine hiçbir anne babayı beni eşimi de evladiyla sağlığıyla acısıyla sinamA amin amin amin
Cnm korkma benim oğlumda öyle ilk önce çocuk doktoruna götürdüm dedi kalbinde bir sıkıntı var dedi sevk yapıldı başka hastaneye götürdük kalbinde delik var ve kalp kapak damar darlığı var dedi 3 ay sonra gel dedi gitik dedi bebeğin kalbindeki delik yok olmuş ama damarı hala öyle 6 ay sonra tekrar gel Allah'ın izniyle Mayıs'ta gidecem inssallah iyi haberlerle donrerim geçmiş olsun sanada cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim kızıma da üfürüm dedi bı de akciğerinin üstünde biraz darlık var dedi altı aylık olunca kontrolü var Allah şifa versin bebeklerimize bizlere bağışlasın
Cnm elinden geleni emzir hep tok.olsun gelişimi olsun kalbindeki delik geçer doktor öyle dedi bebeğim uyudugunda süt verdim aç kalmasın diye

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle kuzum rabbim şifalar versin inşallah
Amin canım senin bebeğine de şifa versin mevlam bu mübarek günler hürmetine hiçbir anne babayı gözü yaşlı bırakmasın bizleri de amin 🌷

Cnm korkma benim oğlumda öyle ilk önce çocuk doktoruna götürdüm dedi kalbinde bir sıkıntı var dedi sevk yapıldı başka hastaneye götürdük kalbinde delik var ve kalp kapak damar darlığı var dedi 3 ay sonra gel dedi gitik dedi bebeğin kalbindeki delik yok olmuş ama damarı hala öyle 6 ay sonra tekrar gel Allah'ın izniyle Mayıs'ta gidecem inssallah iyi haberlerle donrerim geçmiş olsun sanada cnm

Cnm elinden geleni emzir hep tok.olsun gelişimi olsun kalbindeki delik geçer doktor öyle dedi bebeğim uyudugunda süt verdim aç kalmasın diye
Allah razı olsun canım size de çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin yavruna❤️🌺

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin canım senin bebeğine de şifa versin mevlam bu mübarek günler hürmetine hiçbir anne babayı gözü yaşlı bırakmasın bizleri de amin 🌷

Amin kuzum 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar