Çocuk Tam kan sayımı yaptıran varmı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sema muslukal tarafından oluşturulan Çocuk Tam kan sayımı yaptıran varmı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 536 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çocuk Tam kan sayımı yaptıran varmı?
Konbuyu başlatan Sema muslukal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 melek annesiyim

Sema muslukal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 yaşında kızım var aşısı yapıldı d vitamini ve kan ilacı kullanıyodum bebeğime hemşire kan sayımı yaptır devlet hastanesinde dedi çocuk doktorundan mı randevu almam gerekiyo siz tam kan sayımı yaptırdınız mu

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Oğlumun yüzü rengi çok beyazdı. Doktor kansız olabilir kan tahlili istedi . Kan ilacı kullandı 3 ay sonra tekrar test istedi bıraktık ilacı

Sema muslukal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 yaşında kızım var aşısı yapıldı d vitamini ve kan ilacı kullanıyodum bebeğime hemşire kan sayımı yaptır devlet hastanesinde dedi çocuk doktorundan mı randevu almam gerekiyo siz tam kan sayımı yaptırdınız mu
Oğlumun yüzü rengi çok beyazdı. Doktor kansız olabilir kan tahlili istedi . Kan ilacı kullandı 3 ay sonra tekrar test istedi bıraktık ilacı
Kan ilacıyla d vitamini 1 yasa kadar kullaniliyoya canım yaşına girdigi için normalmi diye bakmak için

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Kan sayımı nasıl bilmiyorum ama gerekli olduğunda yada doktor deyince kan tahlillerini hep yapıyordum d vitamini eksikti iğneler kullandı her ay tahlil yapıyoruz tabi bir kaç aydirli yaptırmadım doktor gelme şuan dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar