Çocuklar da alerji ne iyi gelir ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Helin in annesi tarafından oluşturulan Çocuklar da alerji ne iyi gelir ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,139 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çocuklar da alerji ne iyi gelir ?
Konbuyu başlatan Helin in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 13 yaşındaki oğlum da alerji var bana Medicana international yakın diye oraya götürdüm geçen yıl kan tahlili ciğer filmi çektiler detaylı istediğim neye alerjisi var gıda mi ev tozlarımi doktor kadın gerek duymamış 3500lira ödedim baş hekimliği şikayet ettim ben parasıni ödüyorum doktor kim ki gerek duymuyor diye hiç bir şey değişmedi oğlum hala aynı şimdi de alerjisi var burun spreyi siktim nefes almaya çalışıyor gece yarısı oldu hala bekliyorum başında ateşi var üşütmus okulda bildiğiniz bı çocuk doktoru varmı yada alerjik çocuk için ne yapmalı ben çarşaf lari kaynatarak yıkıyorum halı yok odasında ne yapicam nasıl yapicam bilmiyorum yarın sınavım var gidicem okula diyor bildiğiniz denenmiş bı yöntem varsa yazın bana onu da yapıyım kizlar

...

Moderator
Mod
rank
Kizlar 13 yaşındaki oğlum da alerji var bana Medicana international yakın diye oraya götürdüm geçen yıl kan tahlili ciğer filmi çektiler detaylı istediğim neye alerjisi var gıda mi ev tozlarımi doktor kadın gerek duymamış 3500lira ödedim baş hekimliği şikayet ettim ben parasıni ödüyorum doktor kim ki gerek duymuyor diye hiç bir şey değişmedi oğlum hala aynı şimdi de alerjisi var burun spreyi siktim nefes almaya çalışıyor gece yarısı oldu hala bekliyorum başında ateşi var üşütmus okulda bildiğiniz bı çocuk doktoru varmı yada alerjik çocuk için ne yapmalı ben çarşaf lari kaynatarak yıkıyorum halı yok odasında ne yapicam nasıl yapicam bilmiyorum yarın sınavım var gidicem okula diyor bildiğiniz denenmiş bı yöntem varsa yazın bana onu da yapıyım kizlar
Geçmiş olsun canım.yumuşatıcı parfüm kokusuda tetikliyor.Araştırma hastanesine götürdünmü.Akrabamızın oğlunda vardı hastaneye gitti geldi sürekli.MaşaAllah oğlu baya düzeldi.Rabbim şifalar versin.

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım.yumuşatıcı parfüm kokusuda tetikliyor.Araştırma hastanesine götürdünmü.Akrabamızın oğlunda vardı hastaneye gitti geldi sürekli.MaşaAllah oğlu baya düzeldi.Rabbim şifalar versin.
Sagol canımsın geceden beri araştırdım çapa eğitim araştırma hastanesi götüreceğim Memorial hastanesi kulak Burun Boğaz uzmanı diyor geniz eti ameliyatı olmalı vs götüreceğim hasta hasta uyandı şimdi sabah her yer karanlık okula gidecek Allah'ım herkes in evladını korusun 🙏💕

...

Moderator
Mod
rank
Sagol canımsın geceden beri araştırdım çapa eğitim araştırma hastanesi götüreceğim Memorial hastanesi kulak Burun Boğaz uzmanı diyor geniz eti ameliyatı olmalı vs götüreceğim hasta hasta uyandı şimdi sabah her yer karanlık okula gidecek Allah'ım herkes in evladını korusun 🙏💕
Çapada çok iyi doktorlar olduğunu duydum canım.Geniz etide nefes almasını engeller canım büyük oğlumdan biliyorum.İnşaAllah çok iyi doktora rast gelirsiniz.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çapada çok iyi doktorlar olduğunu duydum canım.Geniz etide nefes almasını engeller canım büyük oğlumdan biliyorum.İnşaAllah çok iyi doktora rast gelirsiniz.
Rabbim bütün kötüklerden çocuklarımızı korusun kuzum😘

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin
Sagol canım teşekkür ederim 🙏

Rabbim bütün kötüklerden çocuklarımızı korusun kuzum😘
Allah razı olsun canim ❤️

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum alerji testi yaptırman lazm kendini böyle heba etmen boşa olmadı buhar makinesi varsa evinde az nane yada okaliptüs yağı damlat rahatlattır

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cami açman çok iyi olmamış gece karbondioksit orasını yüksek oluyor birde mevsim kış gaz kokusu o da etkiler
Cem Emlak
Beylikdüzü'nde Büyükşehir Ve Bizimkent 3+1 Satılık Daire

Git
Görseller telif hakkına tabi olabilir. Daha Fazla Bilgi bak böyle canım Çamlık CAD benim oturduğum yerde Çamlık var onun için açtım canım haklısın aslında ne biliyim internet ten baktım havalandırin diye yazıyordu

Cami açman çok iyi olmamış gece karbondioksit orasını yüksek oluyor birde mevsim kış gaz kokusu o da etkiler

büyükşehir camlik caddesi parkı haritası

AF1QipPGjulqZhFdFUfX74EpPrOfuZcAipvfUp0jNRhG=w288-h288-n-k-no

AF1QipNO6ydI3rhVqE4DUn8Ha8UnIpLdkStvmRyoTuJq=w288-h288-n-k-no

1641208165785.gif
boyle canım ağaçlara güvendim işte 🤣
AF1QipN3xom5VKulAH56J30TSNYlv2qbAQOzPXBfC7JP=w288-h288-n-k-no

AF1QipNAxFBkJ3efS_UyixJuGHG22PeGlKQQ_mt_61Na=w288-h288-n-k-no

AF1QipPDnPJHJYNzK0LmA1MptJ308-6i-ANYjkkrp1tM=w288-h288-n-k-no

AF1QipMYf7oF-Kzcy-M7TdDWSHzMhrmZ1_o_T3dQXcO1=w288-h288-n-k-no

AF1QipPLD1EwuIfB1X-PzzdL4C1xk4URzgRGMjZQtVJI=w288-h288-n-k-no

AF1QipNhW_4MW1tdQnw0mKEIjw4UfmIRoqRCFC2ztZLP=w288-h288-n-k-no

AF1QipNfncM9mGqeqP4SGvJ-m4A5qsiBpqQiFrhCkv2z=w288-h288-n-k-no