Çocuklarda asi bi bakarmisiz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa16 tarafından oluşturulan Çocuklarda asi bi bakarmisiz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 462 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çocuklarda asi bi bakarmisiz
Konbuyu başlatan Nisa16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar günaydın Arkadaşlar benim oglum 11 yeni girdi asi çıkıyor ona bide kironik rahatsızlığı var okulda gidiyorsa çok korkuyorum hiç çocuğunuza asi yaptıran varmi vurus aşısı ben de çok kararsızım yaptırıp yaptırmamak konusunda babası yaptirmiyak diyiyor hele biraz bekliyelim diyiyor sizin fikriniz nedir acaba??

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar günaydın Arkadaşlar benim oglum 11 yeni girdi asi çıkıyor ona bide kironik rahatsızlığı var okulda gidiyorsa çok korkuyorum hiç çocuğunuza asi yaptıran varmi vurus aşısı ben de çok kararsızım yaptırıp yaptırmamak konusunda babası yaptirmiyak diyiyor hele biraz bekliyelim diyiyor sizin fikriniz nedir acaba??
Canım kronik rahatsızlığı varsa olsun derim ya Allah korusun okullarda birsürü vaKa çıkıyor. Benim okula giden çocuğum yok oyuzden bisey diyemicem canım ama çocukları aşı olan arkadaşlar varsa yazarlar muhakkak 🧡

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Yakınım tip1 şeker hastası 12 yaşında okula gittiği için endokrin uzmanı mutlaka yaptırın dedi şu an bi doz biontech oldu çok şükür kötü bişey olmadı

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Çok tesek kur ederim canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilgilendirdigin icin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar