Sorum var Çocuklarımıza dikkat edelim lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan Çocuklarımıza dikkat edelim lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 881 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çocuklarımıza dikkat edelim lütfen
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bu aralar Çocuk kaçırma olayları çoğalmış lütfen herkes çocuklarına dikkat etsin tek bı yere göndermesin bırakmasın tek Allah muhafaza yarabbim sen koru evlatlarimizi amin 🤲
Aynen canım en çokta okul çıkışı kadın kılığına girmiş adamlar dört dönüyor okul çevresinde okula giden çocuklu aile varsa bir tık daha dikkat etsin... Bilgil ve uyarı için teşekkürler balım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 34. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kavun büyüklüğünde.
Bebeğin yağ dokusu eğer doğum olursa ısı kontrolünü yapacak düzeye gelmiştir. eğer erken doğum olursa bu haftadan itibaren çok sorun olmadan yaşayabilir. Yorgunluk yeniden sorun olmaya başlar.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 43 cm ağırlıgı 2200 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bu aralar Çocuk kaçırma olayları çoğalmış lütfen herkes çocuklarına dikkat etsin tek bı yere göndermesin bırakmasın tek Allah muhafaza yarabbim sen koru evlatlarimizi amin 🤲
Sapiklar çoğaldı bide gözünuzun önünden ayırmayın okullarda kapanıyor dikkat edelim

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Tekirdağ civarı organ mafyası söylentisi var ne kadar doğru bilmiyorum ama çok korkuyorum, Allahım evlatlarımızı korusun

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Doğru bi post olmuş teşekkürler canım. Biz yetişkinler korkar olduk tek başımıza çıkmaya mı çocuklar savunmasızlar. Rabbim hepimizin çocuklarını saklasın gözlesin inşallah 🤲

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Amin canlarım
bugün bitane ses kaydı atti ablam tüylerim diken diken oldu bitane 11 yaşındaki çocuğu kaçırmaya çalışmışlar çocuk bağırmış kaçmış ama arabanın içinde 2 3 tane cocuk varmış parçalanmış olarak yemin ediyorum çok korkuyorum Allah bizi evlatlarıimizla sinamasin amin 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar