Sorum var Çocuklarımm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hicret tarafından oluşturulan Çocuklarımm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 818 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çocuklarımm
Konbuyu başlatan Hicret
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hicret

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bende birşey sormak istiyorum 22 haftalık hamileyim bebeğim kilolu olsun istiyorum. Birde kızım var kızımı çok zayıf doğurdum ama bu çocuğumun kilolu olmasını istiyorum o yüzden ne yapmalıyım ne yemeliyim yardımcı olurmusunuz¿¿

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bende birşey sormak istiyorum 22 haftalık hamileyim bebeğim kilolu olsun istiyorum. Birde kızım var kızımı çok zayıf doğurdum ama bu çocuğumun kilolu olmasını istiyorum o yüzden ne yapmalıyım ne yemeliyim yardımcı olurmusunuz¿¿
Kuzum bebeğin kilolu doğması sanırım bünyeyle alakalı, ben ilk doğumda hiç doğru düzgün birşey yemedim 3850 doğdu, bunda da çok bişey yemiyorum doktor iri bebek dedi

Yumurta , süt ve süt ürünleri tüketebilirsin canım sağlıkla doğsun inşallah 🍀

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende avagado muz ceviz kaşar peyniri yiyorum bebek kilolu olsun diye ama karnım küçük halen doğuma bir ay kaldi karnım top gibi

A

Adsız anne adayı

Guest
İstediğini ye bebek istediği kadar kilo alır ben sürekli kaşar yerim kuruyemiş yerim muz yerim bol bol süt ürünleri yerim ama kilosu normal fazla yine olmuyo sende kafanı rahat tut sağlıklı olsun bende takiyom bazen ama napalim yapacak bişi yok 🤗

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Allah gönlüne göre versin inşallah kuzum benim kızım kilolu doğmuştu doğuktan sonra hep kilo verdi şu an çok zayıf yani demek istediğim doğdukları gibi kalmıyorlar kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar