Çocuklukta geçirilen idrar yolu enfeksiyonu hamile kalmayı zorlaştırırmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ümmü98 tarafından oluşturulan Çocuklukta geçirilen idrar yolu enfeksiyonu hamile kalmayı zorlaştırırmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,215 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çocuklukta geçirilen idrar yolu enfeksiyonu hamile kalmayı zorlaştırırmı
Konbuyu başlatan Ümmü98
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ümmü98

Ümmü98

Kayıtlı Üye
rank
Çocuklukta geçirilen idrar yolu enfeksiyonu hamile kalmayı zorlaştırımı.kızlar şimdiiden teşekkür ederim

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Çocuklukta geçirilen idrar yolu enfeksiyonu hamile kalmayı zorlaştırımı.kızlar şimdiiden teşekkür ederim
Yok cnm hiç sanmıyorum ben o kdar çok sık enfeksiyon geçiren biriydim ki kolay hamile kaldım ve doğumdan sonra azaldı bile diye bilirim eskisi gbi çok olmuyor uzun yola cikmadigim sürece uzun yolda dinlenme yerlerinden hemen kapıyorum da

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Öyle olsaydı benim çocuğum olmazdı kuzum çocukluğumda penisilin tedavisi uygulandı sırf bu yüzden 15 günde 1. Zor hamile de kalmadım hemen kaldım denilebilir

Ümmü98

Kayıtlı Üye
rank
Hayır cnm zorlaştırmaz.. sen hamile kalmak istiyorsan doktor muayenesinden geç istersen cnm sıkıntı varsa tedavi görürsun en azından
Gitmeti düşünüyorum cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyle olsaydı benim çocuğum olmazdı kuzum çocukluğumda penisilin tedavisi uygulandı sırf bu yüzden 15 günde 1. Zor hamile de kalmadım hemen kaldım denilebilir
Anladım bende öyle denilebilir bende 10 gün müşade altında durdum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar