Sorum var ÇOK ACİL KİZLARRR

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisa.93 tarafından oluşturulan ÇOK ACİL KİZLARRR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 221 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ÇOK ACİL KİZLARRR
Konbuyu başlatan Melisa.93
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Melisa.93

Kayıtlı Üye
rank
selami aleykum.anneler nasilsiniz?kizlar oğlum 17 aylik 10 gundu oglumun nefesinden burnundan koku geliyordu dişindendir dedim.bu gun bezini degisdigimde ayni koku kakasindan geliyordu.neden olur?randuvu alamiyorumki doktora gotureyim.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
selami aleykum.anneler nasilsiniz?kizlar oğlum 17 aylik 10 gundu oglumun nefesinden burnundan koku geliyordu dişindendir dedim.bu gun bezini degisdigimde ayni koku kakasindan geliyordu.neden olur?randuvu alamiyorumki doktora gotureyim.
Reflü gastrit veya ülserden kaynaklı olabiliyor canım ya istersen doktora danış enfeksiyondan da olabilir veya yediği başka bir yiyecekten kaynaklı da olabilir vitamin eksikliği de olabilir

Son düzenleme:

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Emziriyorsan senin son günlerde yediğin farklı bir şeyden ya da içtiğin ilaçtan da olabilir süt ağzını kokutur sonra tuvalete de siner

Tüm sayfalar yüklendi.