Cok büyük konustum korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinemsarıgül tarafından oluşturulan Cok büyük konustum korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,530 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok büyük konustum korkuyorum
Konbuyu başlatan Sinemsarıgül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nehir

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben bugün çok büyük laf ettim sonra pişman oldum ama bugün bebekle ba'na bisey olmazsa daha hiç bisey olmaz dedim ama şimdi çok korkuyorum acaba sözümden imtihan olur muyum ya rahatlatin içimi ne olur korkuyorum

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben bugün çok büyük laf ettim sonra pişman oldum ama bugün bebekle ba'na bisey olmazsa daha hiç bisey olmaz dedim ama şimdi çok korkuyorum acaba sözümden imtihan olur muyum ya rahatlatin içimi ne olur korkuyorum
Korkma olmaz bir şey ama tövbe et Rabbim de yanılgıya düştüm gibi ağzımızdan çıkan her söz duaya bazen dua ya dönüşür

Nehir

Kayıtlı Üye
rank
Birşey olmaz canım tövbe et bir daha öyle demesin içini rahat tut sen ne hissedersen bebeginde öyle hisseder saglikla kucagina al inşallah canım benim

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Korkma olmaz bir şey ama tövbe et Rabbim de yanılgıya düştüm gibi ağzımızdan çıkan her söz duaya bazen dua ya dönüşür
Çok pişman oldum ama korkuyorum ya ne olur dua edin sizde annesiniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birşey olmaz canım tövbe et bir daha öyle demesin içini rahat tut sen ne hissedersen bebeginde öyle hisseder saglikla kucagina al inşallah canım benim
Allah razı olsun 'ne olur dua edin sizde annesinjz müslüman kardeşin kardesine ettiği dua kabul olurmuş Allah rızası için korkuyorum ya

Nehir

Kayıtlı Üye
rank
Çok pişman oldum ama korkuyorum ya ne olur dua edin sizde annesiniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah razı olsun 'ne olur dua edin sizde annesinjz müslüman kardeşin kardesine ettiği dua kabul olurmuş Allah rızası için korkuyorum ya
Canım inşallah hiç birşey olmaz canım nice gunahlari affeden rabbim bunuda affeder için rahat olsun duam seninle içinden hep ayetel kursiyi oku insanin içi ferahliyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar