Çok hareketli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan Çok hareketli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,049 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok hareketli
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Acemi anne

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlaaar 26 haftalığım bazen karnımın içinde savaş veriyor sanki korkuyorum da bazen iyi bir şey mi kötü bir şey mi hareketli olması

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlaaar 26 haftalığım bazen karnımın içinde savaş veriyor sanki korkuyorum da bazen iyi bir şey mi kötü bir şey mi hareketli olması
Benim bebisimde aynı şekilde 31 haftaliqm. Bazen kendini dışa doqru dayıyor elimi wuruyorum cewiz kadar bi kabariklik elliyorum çok merak ediyorum Acaba neresi 😍🥰🤭 snra qewisiyor elim deqnce 🤗 ilk qebeliqim böyle deqildi her qebelik bir olmuyor 2ci qebeliqim de bunu anladm çok şükür saqliklida korkulacak bi durum deql yani 😊😊

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ne kadar hareketli olursa o kadar iyi oluyor canım şimdi yeri geniş en rahat zamanları 32 haftaya kadar
Benim 35 haftalık oldu hiç durmuyo sürekli hareket ediyo yürürken de hissediyorum göğsümun altında yumruk gibi şişiyo elliyorum başka yere geciyo orda hareket ediyo bazen hareket etmesine uyanıyorum bu haftada sürekli hareketli olması normal demi korkutmuyum kendimi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benim 35 haftalık oldu hiç durmuyo sürekli hareket ediyo yürürken de hissediyorum göğsümun altında yumruk gibi şişiyo elliyorum başka yere geciyo orda hareket ediyo bazen hareket etmesine uyanıyorum bu haftada sürekli hareketli olması normal demi korkutmuyum kendimi
Normal canım artık yeri daralıyor iyice dışarıdan bile çok net belli olur hareketleri

seçilll

Kayıtlı Üye
rank

Bende 25+2 haftalık hamileyim canım kızım olacak benim bebeğimde öyle özellikle abisinn sesini cok iyi tanıdı duysun hemen baslıyr icimde cırpınmaya😅 bende bu kadar hareketli olması iyi mi diye merak ederdim ama İnternetten baktım bebeklerin bu kadar hareketli olması saglıgının yerinde oldugunu keyfinin yerinde oldugunu bide suyunun da yeterli oldugunu gösteriyorms🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar