Çok heyecanlıyımm🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Deryacıkk tarafından oluşturulan Çok heyecanlıyımm🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,175 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok heyecanlıyımm🥰
Konbuyu başlatan Deryacıkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Deryacıkk

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bugün kontrole gittim 37+3 haftalığız Kızçem 3700 olmuş eğer beklersek 4.5 geçer dedi doktor 🤭 ve Haftaya çarşamba sezaryen için gün verdiii 🥰 çok karmaşık duygular içerisindeyim ve çok heyecanlıyım
Yaaa tonton tonton rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin kuzum masallah ne güzel kilo almış minik prenses 😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah'ım bizede göstersin şu günleri 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bugün kontrole gittim 37+3 haftalığız Kızçem 3700 olmuş eğer beklersek 4.5 geçer dedi doktor 🤭 ve Haftaya çarşamba sezaryen için gün verdiii 🥰 çok karmaşık duygular içerisindeyim ve çok heyecanlıyım
Maşallah 🧿 Allah sağlıklı hayırlı bir doğum nasip etsin 🙏 inşallah

Deryacıkk

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa tonton tonton rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin kuzum masallah ne güzel kilo almış minik prenses 😍😍

Allah'ım bizede göstersin şu günleri 🤲🏻
Aminn kuzum çok saol 😍Rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin inşallah

Maşallah 🧿 Allah sağlıklı hayırlı bir doğum nasip etsin 🙏 inşallah
Aminn inşallah 😇

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah ilk doğumunmu eğer sırf bu sebeple sezeryan diyorsa 4 kilodan fazla ile kesisiz doğum yapanlarda var kilo tam çıkmıyor ulturasonda zaten yinede sizin kararınız sağlıkla kucağınıza alırsınız umarım😍

Asli06

Kayıtlı Üye
rank
Canım Allah sağlıkla kucağına almayi nasip etsin. Benim iki bebegim de zayif dogdu hayirlisiyla bu da öyle olsun istemiyorum bir tavsiyen var mi?Nelere dikkat ediyorsun??

Deryacıkk

Kayıtlı Üye
rank
Masalalh cnm 🧿🧿 ne yedin ne içtin bu kadar 🤔🤭🤭 sağlıkla gelsin kizcen
Bol bulantılı kusmalı geçtiği için pek bisey yiyemedim sadece günde 3 litreye yakın su bide günde 2 kase yoğurt yedim ekstra hiç bisey yapmadım canım

Maşallah ilk doğumunmu eğer sırf bu sebeple sezeryan diyorsa 4 kilodan fazla ile kesisiz doğum yapanlarda var kilo tam çıkmıyor ulturasonda zaten yinede sizin kararınız sağlıkla kucağınıza alırsınız umarım😍
Yok kuzum 2. Doğum omuzları biraz fazla geniş normal doguramazsin dedi doktor😆 teşekkürederim 🥰

Yok kuzum 2. Doğum omuzları biraz fazla geniş normal doguramazsin dedi doktor😆 teşekkürederim 🥰
Canım Allah sağlıkla kucağına almayi nasip etsin. Benim iki bebegim de zayif dogdu hayirlisiyla bu da öyle olsun istemiyorum bir tavsiyen var mi?Nelere dikkat ediyorsun??
Allah razı olsun canım yani verebilecek tavsiyem pek yok çünkü sürekli bulantı kusmayla geçiyor su çok içtim günde 2 kase yoğurt yedim hepsi bu😊 rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Asli06

Kayıtlı Üye
rank
Bol bulantılı kusmalı geçtiği için pek bisey yiyemedim sadece günde 3 litreye yakın su bide günde 2 kase yoğurt yedim ekstra hiç bisey yapmadım canım

Allah razı olsun canım yani verebilecek tavsiyem pek yok çünkü sürekli bulantı kusmayla geçiyor su çok içtim günde 2 kase yoğurt yedim hepsi bu😊 rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Bazılarının plasentasinin yapısı ile ilgili olup bebeği daha iyi besliyormuş. Öyle bir sey sanırım.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar