Sorum var çok ilginç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde cansuayaz tarafından oluşturulan çok ilginç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 833 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı çok ilginç
Konbuyu başlatan cansuayaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

cansuayaz

Kayıtlı Üye
rank
ya kızlar 3 haftadır falan var doktora sormayı unuttum merak ettim aynı seyi yaşıyan varmı diye bebeğim karnımda hareket ederken çıt diye bir ses geliyor karnımın içinden hani parmak kütletiriz nasıl ses çıkar öyle oluyor sizlerde olan varmı acaba

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
ya kızlar 3 haftadır falan var doktora sormayı unuttum merak ettim aynı seyi yaşıyan varmı diye bebeğim karnımda hareket ederken çıt diye bir ses geliyor karnımın içinden hani parmak kütletiriz nasıl ses çıkar öyle oluyor sizlerde olan varmı acaba
İlk defa duydum kuzum hamileliğin esnasında bana hiç olmadı doktoruna sorunca burayada yazar mısın merak ettim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum onun sebebi bebek rahimde hareket ederken bebegin eklemlerinden gelen sesler korkulacak bi durum yok ama sen genede için rahatlasın istiyor isen doktora görün

cansuayaz

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir canım karnımızda ne yaptıkları belli değil ki minik yaramazların @cansuayaz
doğru söylüyorsun kuzum hiç belli değil yaramazların ne yaptıkları 🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum onun sebebi bebek rahimde hareket ederken bebegin eklemlerinden gelen sesler korkulacak bi durum yok ama sen genede için rahatlasın istiyor isen doktora görün
öyleymiş canım internetten biraz araştırdım ama çok ilginç geldi ilk hamileliğinde hiç böyle birşey yaşamamıştım 😅😅

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
doğru söylüyorsun kuzum hiç belli değil yaramazların ne yaptıkları 🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

öyleymiş canım internetten biraz araştırdım ama çok ilginç geldi ilk hamileliğinde hiç böyle birşey yaşamamıştım 😅😅
Evet kuzum biraz ilginç herkes hissetmez böyle bişeyi 🙈
Değerini bil dermişim 😁😁

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ilk dafa duydum iki gebeliyimde de başıma gelmedi böyle bir şey en iyisi isdersen bir doktora sor 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar