Çok korkuyorum 😔😐

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Yeniiianne tarafından oluşturulan Çok korkuyorum 😔😐 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 446 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Çok korkuyorum 😔😐
Konbuyu başlatan Yeniiianne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Yeniiianne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğumdan çok korkuyorum sezeryan istiyorum ama çok pahalı normal doğumdan da çok korkuyorum napcam çok mu zor doğum 😔😔

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğumdan çok korkuyorum sezeryan istiyorum ama çok pahalı normal doğumdan da çok korkuyorum napcam çok mu zor doğum 😔😔
Canım doğumdan neden korkuyorsunuz bir gün ağrı çekiyosun sonunda bebeğini kucağına alınca herşeyi unutuyorsun.sezeryan olursan normal nasıl bir his acaba diye çok merak edersin normal doğum ve heyecanı bambaşka bir his.ben 3 tane doğurdum.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende korkuyorum ama öyle abartılı bi durum degil o kadar zor yada kötü bişey olsa insanlık bugünlere çoğalıp gelmezdi diye düşünüyorum çok takıpta kendine hamileliği de zehir etme keyfini çıkar

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım illa ki zor kolay doğum yokki birinde önce çekiyorsun birinde sonra illa bi ağrı sancı yaşıyorsun ama sonunda geçiyor böyle düşün. Elinden geldikçe, mecbur kalmadıkça normal doğum iste sancıların şiddeti arttığı zaman doğumda oluyor zaten dayanılmaz bi ağrı değil. Mecbur kalırda sezaryen olursan onda da 3 5 güne kadar yavaş yavaş toparlanmaya başlarsın. Kendini sıkıp strese sokma hiç. İyi düşün iyi olsun sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar