Cok kotuyum lutfen bakin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan Cok kotuyum lutfen bakin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 579 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Cok kotuyum lutfen bakin
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar surekli mide bulantisi ve bagirsaklarim bozuluyo gece yarisindan beri tuvaletten cikamiyom ictigim su resmen bagirsaklarimdan idrar gibi cikti ayaga kalkamiyom su kaybediyorum doktora gidemiyom ,sık sık bu hastaliga yakalaniyom dayanamiyorum artik su an hic bisi yiyemiyom ne yesem iyi gelir aranizda bu durumu yasayan varmi,bu arada gebe degilim

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Hanimlar surekli mide bulantisi ve bagirsaklarim bozuluyo gece yarisindan beri tuvaletten cikamiyom ictigim su resmen bagirsaklarimdan idrar gibi cikti ayaga kalkamiyom su kaybediyorum doktora gidemiyom ,sık sık bu hastaliga yakalaniyom dayanamiyorum artik su an hic bisi yiyemiyom ne yesem iyi gelir aranizda bu durumu yasayan varmi,bu arada gebe degilim
Benim de olmuştu ama bana gıda zehirlenmesi dediler yediğim köfte bozukmuş, 15 gün enfeksiyon bölümünde yattım her gün 2 tane serum verdiler tuzsuz haşlanmış tavuk, patates, havuç, karnabaharla tuzsuz yoğurt çorbası verdiler sürekli çok şükür bir daha olmadı

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim de olmuştu ama bana gıda zehirlenmesi dediler yediğim köfte bozukmuş, 15 gün enfeksiyon bölümünde yattım her gün 2 tane serum verdiler tuzsuz haşlanmış tavuk, patates, havuç, karnabaharla tuzsuz yoğurt çorbası verdiler sürekli çok şükür bir daha olmadı
Canim bendesık sıkoluyo ama bu sefer cok kotu

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
canim yalniz bu ciddi bir sorun doktora gitmen sart

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hastaneye görünmende fayda var kuzum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım geçmiş olsun. Evde haşlanmış patates pirinç lapası yiyebilirsin ama sürekli bu durum varsa doktora gitmen şart tahlil vermen lazım bağırsaklarında enfeksiyon olabilir araştırılması lazım. Bu durum seni aşırı halsiz bırakır bir zaman sonra büyük sıkıntılar ortaya çıkabilir. O yüzden git hastaneye muayene ol

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Genel cerrahiye bir git canım bence belki de bir şeye alerjin var bünyen kaldırmıyor onu ihmale gelmez
Esim sehir disinda gidicem insallah canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım geçmiş olsun. Evde haşlanmış patates pirinç lapası yiyebilirsin ama sürekli bu durum varsa doktora gitmen şart tahlil vermen lazım bağırsaklarında enfeksiyon olabilir araştırılması lazım. Bu durum seni aşırı halsiz bırakır bir zaman sonra büyük sıkıntılar ortaya çıkabilir. O yüzden git hastaneye muayene ol
Tesekkur ederm canim esim gelsin gidicem insallah ,babamdada vardi bagirsginda tumor vardi bu yuzden vefat etmisti genetik mi bende bilemedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

canim yalniz bu ciddi bir sorun doktora gitmen

canim yalniz bu ciddi bir sorun doktora gitmen sart
Gecen yaz randevu aldim gittim doktor yoktu ,ondan sonrada gidemedim ama gidicem insallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar