Sorum var Cok kotuyum😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduzz tarafından oluşturulan Cok kotuyum😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 617 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok kotuyum😔😔
Konbuyu başlatan Ulduzz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar cok.kotuyum bebegimin kafasini ultroson yapdirdiq bugun kafasina su toplanmis cok nadir gorulen 1 halmis😔 kalbim param parca olduu cok kotuyum dogusdan oyleymis bebek ane karninda kecigdiki icin olmus ola bilir bilenler biliyo men 42 hafdada sezeryan olmusdum nolur dua edin bebegime ona bisey olsa yašayamam.
Rabbim yardımcın olsun inşallah bişey olmayacak korkma tedaviye başladılar mı

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar cok.kotuyum bebegimin kafasini ultroson yapdirdiq bugun kafasina su toplanmis cok nadir gorulen 1 halmis😔 kalbim param parca olduu cok kotuyum dogusdan oyleymis bebek ane karninda kecigdiki icin olmus ola bilir bilenler biliyo men 42 hafdada sezeryan olmusdum nolur dua edin bebegime ona bisey olsa yašayamam.
Canim 38.haftada da dogum normal 42 de de normal kabul ediliyor, yani 42 de doğduğu için olmus olamaz,inşallah tez zamanda rabbim şifasını versin

Ulduzz

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun inşallah bişey olmayacak korkma tedaviye başladılar mı
Canim.rusiya doktorlarna hic guvenimiz kalmamis valla ben 42 hafdaya gelmisdim.bebegim dogmaq bilmirdi beni sezeryana almaq avenize bekletiyordular o yuzden Azerbeycanda yeniden bakilacak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim 38.haftada da dogum normal 42 de de normal kabul ediliyor, yani 42 de doğduğu için olmus olamaz,inşallah tez zamanda rabbim şifasını versin
Canim amma bende cok kotu keciyordu sezeryana almak.evezne bekletiyordular

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ulduzum geçmiş olsun kuzum kötü düşünme pwki doktor ne dedi canım bir tedavisi yada herhangi bir sıkıntı yaratır dedi mi Aysu için l. Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun inşallah şafi ismiyle şifa versin 🙏

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Canım. Korkutma kendini öyle kötü şeyler düşünme Allahın izni ile bisey olmaz korkma Rabbim. Sizlere bagislasin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Irelerse amalyata almalari geregtigni soyledi amma yanilmisda ola biliriz dedi o yuzde bir basqa nevropotoloq yonelti
Ay inslallahh yanilmislardir canım benim dua edecem rabbim esergiesin ya 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar