Çok merak ettim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eylülün annesi tarafından oluşturulan Çok merak ettim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 394 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok merak ettim
Konbuyu başlatan Eylülün annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defne

Eylülün annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar sagına uzanınca kasıgı agrıyan varmı ben 19 haftalıgım ve her yatışımda çok agrıyor acaba cinsiyet degişikligindenmi kızımda böyle birşey olmamıştı

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar sagına uzanınca kasıgı agrıyan varmı ben 19 haftalıgım ve her yatışımda çok agrıyor acaba cinsiyet degişikligindenmi kızımda böyle birşey olmamıştı
Sanmiyorum benimde sol tarafim agriyor cunku cocuk sol da sol yumurta kanalimdaki yumurtadan dollenmis buyuk ihtimal sendede sagdadir cnm

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Sanmiyorum benimde sol tarafim agriyor cunku cocuk sol da sol yumurta kanalimdaki yumurtadan dollenmis buyuk ihtimal sendede sagdadir cnm
Benimde sol tarafım bazen zaman zaman ağrıyor en başında da agrimisti 15 hafta olacağız cinsiyetle alakası yoktur heralde sizin bebeginizin cinsiyeti nedir 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde 15 haftalık sol kasigim agriyor bazen yürürken bile ağrıyor cinsiyetini daha ogrenedim 🤗

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Benimde sol tarafım bazen zaman zaman ağrıyor en başında da agrimisti 15 hafta olacağız cinsiyetle alakası yoktur heralde sizin bebeginizin cinsiyeti nedir 🤗

Benimde 15 haftalık sol kasigim agriyor bazen yürürken bile ağrıyor cinsiyetini daha ogrenedim 🤗
Cinsiyeti belli degil ama kizim olaacak icime oyle doguyor 😇

Rica ederim

Rica ederim

Tüm sayfalar yüklendi.