Sorum var ÇOK ÖZEL BİR SORU

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SADECE ÖZLEM tarafından oluşturulan ÇOK ÖZEL BİR SORU başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,458 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ÇOK ÖZEL BİR SORU
Konbuyu başlatan SADECE ÖZLEM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
ARKADAŞLAR ÇOK ÖZÜR DİLERİM DOKTORA SORMAYI HEM KORKUYORUM HEM UTANIYORUM ENFEKSİYONUM VARDI FİTİL KULLANIYORUM GEÇEN SEFER KOYDUĞUMDA TAM İTEKLEYEMEDİĞİM İÇİN GERİ ÇIKMIŞTI BU SEFER AYNA TUTUP YAPIYIM DEDİM Bİ BAKTIM VAJINANIN İÇİNDE KOYU KIRMIZI YUVARLAK BÜYÜK BİŞEY VARDI ONDAN İTEKLİYEMEMİŞİM O NEY HER HAMİLELİKTE ÇIKIYOR MU.? BİR BİLGİSİ OLAN VAR MI...?

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
ARKADAŞLAR ÇOK ÖZÜR DİLERİM DOKTORA SORMAYI HEM KORKUYORUM HEM UTANIYORUM ENFEKSİYONUM VARDI FİTİL KULLANIYORUM GEÇEN SEFER KOYDUĞUMDA TAM İTEKLEYEMEDİĞİM İÇİN GERİ ÇIKMIŞTI BU SEFER AYNA TUTUP YAPIYIM DEDİM Bİ BAKTIM VAJINANIN İÇİNDE KOYU KIRMIZI YUVARLAK BÜYÜK BİŞEY VARDI ONDAN İTEKLİYEMEMİŞİM O NEY HER HAMİLELİKTE ÇIKIYOR MU.? BİR BİLGİSİ OLAN VAR MI...?
Yani canım bilemiyorum belki vardı ben farketmedim hiç bence doktora sor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aaa kuzum bende dün ağda yapar iken fark ettim ya aynı şey bende de var yeni gördüm acaba kötü bişey mi ayni dedigin gibi vajinanın içinde kırmızı hatta çok koyu kırmızı yuvarlak büyük bişey

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar