Sorum var Çok şükür kırkımız çıkdı teyzelerim🤗🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Çok şükür kırkımız çıkdı teyzelerim🤗🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 966 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok şükür kırkımız çıkdı teyzelerim🤗🤗
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Slm güzel anneler bugün kırkımız çıkdı sizler nasıl kirklandiniz acaba her kafadan bi ses çıkıyoda yok altin yok taş koy falan diye ben inanmıyorum bu tür şeylere ama buyuklerimizide kirkamamak için susmayı tercih ediyorum🤗🤗😂😂 en güzeli dualarla yapılandır ama
Hahaha maşallah kuuzm bende inanmıyorum ama annemi kırmamak için çıkartırdım tel şartım kuran ile ilgili bir yazı koyma demiştim dinimizde olmadığı için 😂😂annemde fasulye ,pirinç ,para , mercimek vs koymuştu 😂😂

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Slm güzel anneler bugün kırkımız çıkdı sizler nasıl kirklandiniz acaba her kafadan bi ses çıkıyoda yok altin yok taş koy falan diye ben inanmıyorum bu tür şeylere ama buyuklerimizide kirkamamak için susmayı tercih ediyorum🤗🤗😂😂 en güzeli dualarla yapılandır ama
Sende yalandan bir iki taş nohut ativer suyun içine canım kırmamak için. Ben eşimle dua ederek yıkadık kızımızı sonra ben oldu bitti yanımızda kimse yoktu herkes bişey söylemişti şunu bunu yap diye bende inanmıyorum öyle şeylere dinimizde yok dedim konu kapanmıştı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Masallah kuzum hayırlı olsun ❤️Kuzum ben kızımın kırkını çıkardığımda 40 tas su döktüm sadece hep besmele ile o kadar başka bişey yapmadım

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Aslında gerçekte olan kırk çıkması anne içindir bebekle alakalı bir şey değildir, anne gusül alabilir namaz kılabilir ibadet edebilir anlamında olan bir şey ama bebeğe uyarlanmıştır

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Hahaha maşallah kuuzm bende inanmıyorum ama annemi kırmamak için çıkartırdım tel şartım kuran ile ilgili bir yazı koyma demiştim dinimizde olmadığı için 😂😂annemde fasulye ,pirinç ,para , mercimek vs koymuştu 😂😂
Sağol teyzesi şükür kırkımız çıkdı nasıl gecdi bende anlamadm çabuk büyüdü yav bı bakmisiz yaşımiza gitcez bende inanmıyorum ama isde büyükler sadece taş yapın dedim hepsini uygulamaya kalkarsam ooo 😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Masallah kuzum hayırlı olsun ❤️Kuzum ben kızımın kırkını çıkardığımda 40 tas su döktüm sadece hep besmele ile o kadar başka bişey yapmadım
Sağol canım Allah razı olsun bende öyle yapicam zaten

Sende yalandan bir iki taş nohut ativer suyun içine canım kırmamak için. Ben eşimle dua ederek yıkadık kızımızı sonra ben oldu bitti yanımızda kimse yoktu herkes bişey söylemişti şunu bunu yap diye bende inanmıyorum öyle şeylere dinimizde yok dedim konu kapanmıştı
😂😂😂öyle yapayım bende bari bende inanmıyorumda isde canım saçma sapan şeyler dinimizde kesinlikle yeri olmayan batıl inançlar yok altın tas koyarsan çocuk ağır olurmuş ne alakaysa bunlarmi çocuğu ağır başlı yapacak ya

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sağol teyzesi şükür kırkımız çıkdı nasıl gecdi bende anlamadm çabuk büyüdü yav bı bakmisiz yaşımiza gitcez bende inanmıyorum ama isde büyükler sadece taş yapın dedim hepsini uygulamaya kalkarsam ooo 😂😂😂

Valla kuzum bende ne arw büyüdü anlamıyorum yarın 2 aylık oluyoruz Kayra'ya diyorum ki karnımda böyle hızlı büyümedşn oğlum diye 😂😂

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
😂😂😂öyle yapayım bende bari bende inanmıyorumda isde canım saçma sapan şeyler dinimizde kesinlikle yeri olmayan batıl inançlar yok altın tas koyarsan çocuk ağır olurmuş ne alakaysa bunlarmi çocuğu ağır başlı yapacak ya

Valla kuzum bende ne arw büyüdü anlamıyorum yarın 2 aylık oluyoruz Kayra'ya diyorum ki karnımda böyle hızlı büyümedşn oğlum diye 😂😂
😂😂Haha dimi ya bana dokuz ay dokuz sene gibi gelmisdi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Aynen canım büyüklerimiz sorgulamadan adettir diye tutturmuş gidiyorlar anlatamıyorsunda😂 yapacak bişey yok daha

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar