Sorum var 😥cok uzgunum. Ben

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gözbebeğim tarafından oluşturulan 😥cok uzgunum. Ben başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 978 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 😥cok uzgunum. Ben
Konbuyu başlatan Gözbebeğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gittim doktora işte bana dedi sağlam bir gebelik olduğunu sanmıyorum. Perinatolojiye yönlerdi .dedi zaten riskin var kaç defa gitmiş çok olumsuz konuştu sen devlete gelme Üniverstesi git dedi artik hep orda ol dedi ne yapacağimi bilemiyorum randevu da yok çok üzülüyorum eşime demek istemem belli etmese de oda çok üzülüyor çok istiyor çocuk aşığı hastaneden biktim artik neyim var niye böyle anlayamıyorum. 😢😣

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar gittim doktora işte bana dedi sağlam bir gebelik olduğunu sanmıyorum. Perinatolojiye yönlerdi .dedi zaten riskin var kaç defa gitmiş çok olumsuz konuştu sen devlete gelme Üniverstesi git dedi artik hep orda ol dedi ne yapacağimi bilemiyorum randevu da yok çok üzülüyorum eşime demek istemem belli etmese de oda çok üzülüyor çok istiyor çocuk aşığı hastaneden biktim artik neyim var niye böyle anlayamıyorum. 😢😣
Yaa ciddimisin kuzum cok üzüldüm ama hemen kendini birakma allahtan umut kesilmez iyicene arastir kuzum

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Dualarım seninle cnm Allah yardımcın olsun

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Önce bir gidip sor istersen üniversiteye belki randevuya gerek kalmaz ben Ankara'dayım şehir hastanesinde perinatoloji takipliydim randevusuz gidiyordum diğer bazı doktor odaları randevuluydu önce sor

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım randevu zaten sıkıntı doktor kağıda bir şeyler yazsın imza atsın sevk etsin oraya orası kolay kolay almıyor 24 haftadan aşağı içinde randevu çok zor birde perinatoloji ye git canım böyle böyle de belki sıra verir aksalyma git Allah hakkında hayırlısı ne ise onu versin ya inşallah her şey düzelir

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum çok üzüldüm rabbimden umut kesilmez inşallah hayirlı güzel haberlerle inşallah bende perinatolojiye gidiyorum

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Insallah kuzum insallah bulacaksın allahimim izniyke iyice arastir dualarim seninle kalp atisini duydun mu peki
Yok sağlıksız dedi ben öyle görüyorum dedi sonra dedim kaç haftalık gözüküyor 4 dedi sadece kese var diğerleri yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dualarım seninle cnm Allah yardımcın olsun
Amin çok sagolasin cnm .

Önce bir gidip sor istersen üniversiteye belki randevuya gerek kalmaz ben Ankara'dayım şehir hastanesinde perinatoloji takipliydim randevusuz gidiyordum diğer bazı doktor odaları randevuluydu önce sor
Ya bakacam o zmn birine dedim o bulursa giderim olmasa gidip soracam sagol

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım randevu zaten sıkıntı doktor kağıda bir şeyler yazsın imza atsın sevk etsin oraya orası kolay kolay almıyor 24 haftadan aşağı içinde randevu çok zor birde perinatoloji ye git canım böyle böyle de belki sıra verir aksalyma git Allah hakkında hayırlısı ne ise onu versin ya inşallah her şey düzelir
Bana da kağıt vermişti imzalı vs onu gösterdim zorla yalvar yakar aldılar kağıt olmasa almayacaktı bir kere gidince geri kendisi sıra veriyor şu gün bugün gel diye

Yok sağlıksız dedi ben öyle görüyorum dedi sonra dedim kaç haftalık gözüküyor 4 dedi sadece kese var diğerleri yok

Amin çok sagolasin cnm .

Ya bakacam o zmn birine dedim o bulursa giderim olmasa gidip soracam sagol
Benim gittiğim yer de şuan hastahne olarak artık ücretli bunda da randevu aldım ücretli muane oldum geçen sene ama yalvar yakar aldılar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar