Sorum var ­čśącok uzgunum. Ben

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde G├Âzbebe─čim taraf─▒ndan olu┼čturulan ­čśącok uzgunum. Ben ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 722 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 34 yorum ve 4 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ ­čśącok uzgunum. Ben
Konbuyu ba┼člatan G├Âzbebe─čim
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Gamze H├╝meyra
─░nstagram hesab─▒m─▒z─▒ takip edin indirimleri ka├ž─▒rmay─▒n @gebelikhamilelikannelik

G├Âzbebe─čim

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
30 Kas─▒m 2021
K─▒zlar gittim doktora i┼čte bana dedi sa─člam bir gebelik oldu─čunu sanm─▒yorum. Perinatolojiye y├Ânlerdi .dedi zaten riskin var ka├ž defa gitmi┼č ├žok olumsuz konu┼čtu sen devlete gelme ├ťniverstesi git dedi artik hep orda ol dedi ne yapaca─čimi bilemiyorum randevu da yok ├žok ├╝z├╝l├╝yorum e┼čime demek istemem belli etmese de oda ├žok ├╝z├╝l├╝yor ├žok istiyor ├žocuk a┼č─▒─č─▒ hastaneden biktim artik neyim var niye b├Âyle anlayam─▒yorum. ­čśó­čśú

Asena.ase

­čĹĹTOPRAK­čĹĹKUMSAL LAREN­čĹĹ
Mod
Ay─▒n Annesi
rank
Kat─▒l─▒m
20 Aral─▒k 2021
K─▒zlar gittim doktora i┼čte bana dedi sa─člam bir gebelik oldu─čunu sanm─▒yorum. Perinatolojiye y├Ânlerdi .dedi zaten riskin var ka├ž defa gitmi┼č ├žok olumsuz konu┼čtu sen devlete gelme ├ťniverstesi git dedi artik hep orda ol dedi ne yapaca─čimi bilemiyorum randevu da yok ├žok ├╝z├╝l├╝yorum e┼čime demek istemem belli etmese de oda ├žok ├╝z├╝l├╝yor ├žok istiyor ├žocuk a┼č─▒─č─▒ hastaneden biktim artik neyim var niye b├Âyle anlayam─▒yorum. ­čśó­čśú
Yaa ciddimisin kuzum cok ├╝z├╝ld├╝m ama hemen kendini birakma allahtan umut kesilmez iyicene arastir kuzum

G├Âzbebe─čim

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
30 Kas─▒m 2021
Yaa ciddimisin kuzum cok ├╝z├╝ld├╝m ama hemen kendini birakma allahtan umut kesilmez iyicene arastir kuzum
Zaten tek inanc─▒m allah bakal─▒m randevu bulabilrim in┼č.elimde de─čil artik birakamamakta

Asena.ase

­čĹĹTOPRAK­čĹĹKUMSAL LAREN­čĹĹ
Mod
Ay─▒n Annesi
rank
Kat─▒l─▒m
20 Aral─▒k 2021

Zeynep 73

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
2 Mart 2023
Dualar─▒m seninle cnm Allah yard─▒mc─▒n olsun

Do─ča'm ­čĺť

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
30 Kas─▒m 2022
├ľnce bir gidip sor istersen ├╝niversiteye belki randevuya gerek kalmaz ben Ankara'day─▒m ┼čehir hastanesinde perinatoloji takipliydim randevusuz gidiyordum di─čer baz─▒ doktor odalar─▒ randevuluydu ├Ânce sor

├ľzLemce33

­čĺ×O─čuz Ka─čan­čĺ× Yusuf G├Âktu─č ­čĹ­čĺ× ├ľyk├╝ ­čĺ×
rank
Kat─▒l─▒m
23 Kas─▒m 2022
Can─▒m randevu zaten s─▒k─▒nt─▒ doktor ka─č─▒da bir ┼čeyler yazs─▒n imza ats─▒n sevk etsin oraya oras─▒ kolay kolay alm─▒yor 24 haftadan a┼ča─č─▒ i├žinde randevu ├žok zor birde perinatoloji ye git can─▒m b├Âyle b├Âyle de belki s─▒ra verir aksalyma git Allah hakk─▒nda hay─▒rl─▒s─▒ ne ise onu versin ya in┼čallah her ┼čey d├╝zelir

H├╝lya12

Moderator
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
12 Haziran 2022
Kuzum ├žok ├╝z├╝ld├╝m rabbimden umut kesilmez in┼čallah hayirl─▒ g├╝zel haberlerle in┼čallah bende perinatolojiye gidiyorum

G├Âzbebe─čim

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
30 Kas─▒m 2021
Insallah kuzum insallah bulacaks─▒n allahimim izniyke iyice arastir dualarim seninle kalp atisini duydun mu peki
Yok sa─čl─▒ks─▒z dedi ben ├Âyle g├Âr├╝yorum dedi sonra dedim ka├ž haftal─▒k g├Âz├╝k├╝yor 4 dedi sadece kese var di─čerleri yok
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Dualar─▒m seninle cnm Allah yard─▒mc─▒n olsun
Amin ├žok sagolasin cnm .

├ľnce bir gidip sor istersen ├╝niversiteye belki randevuya gerek kalmaz ben Ankara'day─▒m ┼čehir hastanesinde perinatoloji takipliydim randevusuz gidiyordum di─čer baz─▒ doktor odalar─▒ randevuluydu ├Ânce sor
Ya bakacam o zmn birine dedim o bulursa giderim olmasa gidip soracam sagol

├ľzLemce33

­čĺ×O─čuz Ka─čan­čĺ× Yusuf G├Âktu─č ­čĹ­čĺ× ├ľyk├╝ ­čĺ×
rank
Kat─▒l─▒m
23 Kas─▒m 2022
Can─▒m randevu zaten s─▒k─▒nt─▒ doktor ka─č─▒da bir ┼čeyler yazs─▒n imza ats─▒n sevk etsin oraya oras─▒ kolay kolay alm─▒yor 24 haftadan a┼ča─č─▒ i├žinde randevu ├žok zor birde perinatoloji ye git can─▒m b├Âyle b├Âyle de belki s─▒ra verir aksalyma git Allah hakk─▒nda hay─▒rl─▒s─▒ ne ise onu versin ya in┼čallah her ┼čey d├╝zelir
Bana da ka─č─▒t vermi┼čti imzal─▒ vs onu g├Âsterdim zorla yalvar yakar ald─▒lar ka─č─▒t olmasa almayacakt─▒ bir kere gidince geri kendisi s─▒ra veriyor ┼ču g├╝n bug├╝n gel diye

Yok sa─čl─▒ks─▒z dedi ben ├Âyle g├Âr├╝yorum dedi sonra dedim ka├ž haftal─▒k g├Âz├╝k├╝yor 4 dedi sadece kese var di─čerleri yok

Amin ├žok sagolasin cnm .

Ya bakacam o zmn birine dedim o bulursa giderim olmasa gidip soracam sagol
Benim gitti─čim yer de ┼čuan hastahne olarak art─▒k ├╝cretli bunda da randevu ald─▒m ├╝cretli muane oldum ge├žen sene ama yalvar yakar ald─▒lar

T├╝m sayfalar y├╝klendi.