Çok üzgünüm😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Çok üzgünüm😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,737 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Çok üzgünüm😔
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar çok üzgünüm. Dün görümcemin oglunun dogum günüydü bizde kutluyordular. İşte gecenin sonunda oglumun ayagı burkdu agladı. Her kes uüstüme geldi . Sen yapdın dediler ben ne kadar yemin etsemde inanmadılar. Sonunda kocam benim kafama vurdu her kesin içinde bende dayanamayıp ne yapdım vuruyorsun diye bagrdım. Görümcemin kocası arkadan izliyormuş. Geldi o da yangını körükler gibi ben hiç karıma böyle yapsam o yapmaz sen dogru yapmadın falan diye kocamı fişnikledi. Zaten kaynanam görümcem eltim yararlanmaya çalışdı her kes üstüme geliyor. Zaten kocam izin vermiyor diye annemle ablalarımla görüşüb konuşmuyom çok yalnızım napmalıyım bilemiyorum😔😔😔😔
Cocukml bir gül gibidir düşe kalka buyur hastata olur Allah büyüğünden saklasın seninde kocanın alilesi kafayı yemişler galiba yorum bile. Yapamıyorum onlara Allah ıslah etsin doğru yolu gostersin içlerine biraz insan sevgisi gelin sevgisi merhamet versin arkadaşım ne deyim bilmiyomki

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar çok üzgünüm. Dün görümcemin oglunun dogum günüydü bizde kutluyordular. İşte gecenin sonunda oglumun ayagı burkdu agladı. Her kes uüstüme geldi . Sen yapdın dediler ben ne kadar yemin etsemde inanmadılar. Sonunda kocam benim kafama vurdu her kesin içinde bende dayanamayıp ne yapdım vuruyorsun diye bagrdım. Görümcemin kocası arkadan izliyormuş. Geldi o da yangını körükler gibi ben hiç karıma böyle yapsam o yapmaz sen dogru yapmadın falan diye kocamı fişnikledi. Zaten kaynanam görümcem eltim yararlanmaya çalışdı her kes üstüme geliyor. Zaten kocam izin vermiyor diye annemle ablalarımla görüşüb konuşmuyom çok yalnızım napmalıyım bilemiyorum😔😔😔😔
Psikoloji leri bozuk bunların hepsinin çocuk bu oğlum evin içinde koşarken hızını alamadi duvara tosladi dudagi kafasi şişti giren azina yüzüne vurmusum zannederdi ama eşim bilir oglumun yaramazlıklarini yani bi bilek burkulma si neden sen yapasinki ayaginami bascaksin tekmemi atcaksin o kadar insanin icinde davranisi kotu olmus etrafinda herkes sırtlan sürüsü gibi allah yardımcin olsun canim telefonladami görüşmüyor sun ailenle en azindan konusmak iyi gelirdi sana
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evlenirken 2 kere deyil 10 kere düşünmek lazım
Aşk sevgi her şeyi hall etmiyor..
Ablaninda arkanda durup seni korumasi gerekirken etliye sütlüye karismamasida bi tuaf onadami baski uyguluyolar kacmissan kacmissin ne olmuş sanki sen kactiysan eşinde seni kaçırmış onun kafasina vursunlar seni ne diye eziyolar bu mübarek gunlerde burda bircok gebe onlara allah bildiği gibi yapsın dedi allah iyi gune koymaz onlarida sana muhtaç hale gelirler inşallah 🙏

Son düzenleme:

Ayşe eyy

Kayıtlı Üye
rank
Rabbbim yollarına döndersin hepsini de sabret canım sabr herşeye ilaç

Ecrin Su prensesim

Kayıtlı Üye
rank
Ya benimki tam bir cehennem azabı gibi. Biloyormusun eltim kendi öz ablam o bile beni küçük düşürmeye çalışıyor bıkdım artık. Çok yalnızlık çekiuorum zaten buraya o yüzden sık sık geliyorum. Derdimi anlayan halime üzülen yok.
Hep o babam yüzünden. Nişanlıyken banada onlara da çekdirmediyi kalmadı sonunda kaçdım. İşte onun öcünü benden alıyorlar. Babamın yalnışları yüzünden kafamı kaldıramıyom hep küçük düşüyom. Kan bagı deyil can bagı önemliymiş ben bu hayatda onu öyremdim. Ablamada babamada nefret ediyorum😭😭😭😭😭
Kıyamam sana Rabbim yardımcın olsun kardeşim çok üzüldüm

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kocam bunu yapıcak değil söylenmek canına okurum ayrıca aileyle görüşmeyi engellemek nedir ya hapistemisin sende onun ailesiyle görüşme ben öyle yaptım o beni annemlere göndermeyince bende onun ailesiyle görüşmedim bu kadar basit ne yaşadığını anlasın.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar