Sorum var Cok uzgunum😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rovşane. tarafından oluşturulan Cok uzgunum😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,004 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok uzgunum😔
Konbuyu başlatan Rovşane.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Rabbim yardimcisi olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim

İki evlilik birden mi yapiyolar ?
yani ruslara fark etmezki nigahli nigahsiz yasiyorlar erkeklerle
bizim erkeklerin cogunlugu rusiyada evleniyor usdelik Azerbyecanda giyor ordada evleniyor karisini rusiyayada getriyor yani iksi ilede oluyor bende rusiyada yasyorum ve boyle seyi asla
kabul etmezdim evlenmezdim esim icin ikinci biri olarak

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Naber kizlar. Cox uzgunum bu defa hicbi sualim yok amma duaniza cok ihtiyacim var. Bu ayda. Kocamla aram hic iyi deyil biz Rusiyada yasiyoruz o bawqasiyla konusuyo gorusuyo o yuzden kavka oldu 2 il olacaxki evliyik 6 ayliq hamileyem.o bana anenlerde dogur isdetersin dun soyledi falan ve konsuduk ben rahat yasamaq istiyorum sen sikiyosun dedi. Ve beni cocukmu istemiyo benim coxukum babasini gormiecek ve onca seye ragmen ben onun bawqa kadindan olan cocuklarna bakdim kendisine katlandim cocukum babasini hic gormuyecek die hastenedn o cikarmiyack die cok uzluyorum ve ayrilmaq istemiyorum. Bana dua edin olurmu. Surekli aliyorum uzuntuden.
Rabbim yardımcın olsun

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
yani ruslara fark etmezki nigahli nigahsiz yasiyorlar erkeklerle
bizim erkeklerin cogunlugu rusiyada evleniyor usdelik Azerbyecanda giyor ordada evleniyor karisini rusiyayada getriyor yani iksi ilede oluyor bende rusiyada yasyorum ve boyle seyi asla
kabul etmezdim evlenmezdim esim icin ikinci biri olarak
İlk defa duyuyom resmi nikah olmayinca coklu evlilik yapmalari muhtemel ,hic bi kadin ikinci olmayi istemez birinci olup aldatilmayoda istemez ama belkide kotu hayat sartlari yuzunden bazilari kabul ediyo olabilir ,zaten nikah yoksa admin evli oldugnu bile bilemeyebilir insan ,bazi erkeklerde kandiriyo yaln soyleyende var ,cok zor bi durum rabbim yardimcisi olsun ,yuva paylasilmaz evlilik 3 kisilik olmaz

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
İlk defa duyuyom resmi nikah olmayinca coklu evlilik yapmalari muhtemel ,hic bi kadin ikinci olmayi istemez birinci olup aldatilmayoda istemez ama belkide kotu hayat sartlari yuzunden bazilari kabul ediyo olabilir ,zaten nikah yoksa admin evli oldugnu bile bilemeyebilir insan ,bazi erkeklerde kandiriyo yaln soyleyende var ,cok zor bi durum rabbim yardimcisi olsun ,yuva paylasilmaz evlilik 3 kisilik olmaz
Türkler de yapıyor ya canım yurtdışına gidip ikinci kadınla evlenip oturma hakkı alıyorlar canları isterse Türkiye'deki ailesini yanına alan çok

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Türkler de yapıyor ya canım yurtdışına gidip ikinci kadınla evlenip oturma hakkı alıyorlar canları isterse Türkiye'deki ailesini yanına alan çok
Allah Allah bekarların oturma hakkı ıcın evlendıklerını duymustumda turkıyede evlı oldugu halde yurtısındada ayrı evlenenı ılk defa duyuyorm , oturma hakkı ıcın evlılık yapanlar da sadece kagıt ustunde sanıyodm

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Allah Allah bekarların oturma hakkı ıcın evlendıklerını duymustumda turkıyede evlı oldugu halde yurtısındada ayrı evlenenı ılk defa duyuyorm , oturma hakkı ıcın evlılık yapanlar da sadece kagıt ustunde sanıyodm
Yok tatlım bizim bi komşu öyle yapmıştı tabi bu meselede ülkelerin resmi nikah şartı varsa başka da bizimki Almanya'da yapmıştı bunu ha resmi nikahları var mıydı bunu bilmiyorum kaç sene önceydi ta

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar